Bůh má mnoho co říct

Bůh má mnoho co říct

Je ještě mnoho jiných věcí, které Ježíš učinil; kdyby se o každé zvlášť napsalo, myslím, že by celý svět neobsáhl knihy o tom napsané. (Jan 21,25)

Chceme-li v každodenním životě nepřetržitě slyšet Boha, musíme být poslušní v tom, co nám říká. On chce svým dětem zjevovat mnoho věcí. Když slyšíme Boha a poslechneme ho, zvýší se naše citlivost vůči jeho hlasu a jeho srdci. Máme příležitost stát celoživotními studenty.

Každý den se chci něco naučit. Chodit s Bohem znamená nepřetržité putování. Cesta je náročná, proto potřebujeme slyšet jeho hlas a nechat se vést jeho Duchem. Duch svatý tě chce dnes i každý jiný den něčemu naučit. Nečti Bibli jen kvůli dobrému pocitu, že jsi splnil svou každodenní povinnost. Čti ji s touhou dozvědět se něco, co jsi ještě nevěděl. Duch svatý je tvým Učitelem a věřím, že pro tebe dnes připravil něco zvláštního. Stačí, abys otevřel srdce a naslouchal mu. Ať je voláním tvého srdce: Bože, chci se o tobě a tvých cestách dozvídat stále víc a chci tě vždy okamžitě poslechnout.


SLOVO PRO DNEŠNÍ DEN: Využij každý okamžik k poznávání Krista a k růstu v něm. Dívej se na to, jak daleko jsi už došel, ne na to, jak dlouhá cesta je ještě před tebou.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon