Dejte Bohu své starosti a následujte své srdce

Všechnu svou starost uvrhněte na něho, neboť mu na vás záleží. 1. Petr 5,7

Staré rčení praví, že máme být věrní svému srdci. To je důležitá životní lekce, které je dobré se držet. Když zabloudíme na cestě, kterou cítíme ve svém srdci, mohou se v našem životě objevit těžkosti.

Nemám na mysli sobecké touhy srdce. Mluvím o tom, že máme usilovat o naplnění hluboké touhy, kterou do našeho srdce vložil Bůh sám. Čeho si přejete v životě dosáhnout? Co si myslíte, že je Boží vůle pro váš život? Snažíte se to uskutečnit?

Někteří lidé mají příliš mnoho starostí, které jim brání udělat krok a následovat své srdce. Usoudili, že jsou jejich vnitřní touhy neuskutečnitelné.

V Bibli je napsáno, že máme všechnu svou starost uvrhnout na Boha, protože mu na nás záleží. Máte-li nějaké starosti, které vám brání následovat své srdce, vydejte je Bohu a dovolte mu vyřešit vaše problémy.

Chce, abyste následovali touhy, které do vás vložil. Dovolte Mu, aby se o vás postaral, a následujte své srdce. Můžete být bez obav, protože se o vás dobře postará!

Můžete se začít modlit

„Bože, někdy neusiluji o to, co jsi vložil do mého srdce, protože jsem plný starostí. Dnes chci uvrhnout své starosti na Tebe, vím, že se o ně dokážeš postarat, a uschopnit mě k následování svého srdce.“

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon