Máte velký potenciál

Ježíš na ně pohleděl a řekl: „U lidí je to nemožné, ale ne u Boha. Neboť u Boha je možné všechno.” Marek 10,27

Je neuvěřitelné, kolik obdarovaných lidí sedí v ústraní a zůstává nečinných. Nikdy neudělají krok dopředu a promarňují dary od Boha, protože si myslí, že žádné nemají. Jste i vy jedni z nich?

Pravdou je, že Bůh každému daroval určitá obdarování, talenty a schopnosti. Má pro vás úžasný plán a vybavil vás vším, co budete potřebovat k dosažení velkých věcí pro Jeho Království. Dokud však neuvidíte sami sebe z Jeho perspektivy a nezačnete Mu důvěřovat, že vás uschopní tyto dary používat, nebudete moci využít veškerý svůj Bohem daný potenciál.

Bojujete-li s nízkým sebevědomím, špatným sebehodnocením a nedostatkem sebedůvěry, vězte, že v Bohu máte úžasný potenciál.  Budete-li mu důvěřovat a věřit, že dokážete vše, co On říká, můžete naplnit Jeho povolání pro váš život. Nezapomeňte, že „u Boha je možné všechno“. Když Mu budete důvěřovat, budete moci využít veškerý svůj životní potenciál.


Můžete se začít modlit

„Bože, pomoz mi vidět svůj život Tvýma očima. Ukaž mi dary a talenty, které jsi mi dal. Věřím, že jsi mi dal velký potenciál, vždyť jsi nádherný Bůh. Dnes vkládám důvěru v Tebe a věřím, že u Tebe je možné všechno.“

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon