Nejdůležitější část dne

Nejdůležitější část dne

Bože, ty jsi můj Bůh! Usilovně tě hledám, má duše po tobě žízní, mé tělo po tobě touží ve vyprahlé, vyschlé, bezvodé zemi. (Žalm 63,1)

Bůh má rád, když s ním denně trávíš čas a uctíváš ho. Takové společenství s ním změní tvůj pohled na život, dá ti sílu, kterou potřebuješ k vítězství, a přivede tě blíž k němu.

Své nejhlubší dílo v našich srdcích Bůh často koná právě v našich nejintimnějších chvílích s ním. Intimní chvíle, které s ním trávíš, čas, kdy ho miluješ a dovolíš mu, aby on miloval tebe, způsobí, že vyrosteš a budeš moct ve svém životě pozorovat skutečnou duchovní proměnu.

Život je plný povinností, a vždycky se najdou výmluvy, proč nemůžeš trávit čas s Bohem. Pokaždé tu bude potřeba něco zařídit, nutnost někomu zavolat, nepořádek, který je třeba uklidit, a tak dále. Pokud se ale rozhodneš dát Boha na první místo a hledat ho bez ohledu na každodenní rozptýlení, budeš bohatě odměněn.

Čím víc času budeš přebývat s Bohem, tím víc odvahy, pokoje, radosti, síly, přízně a vítězství budeš prožívat. On je zdrojem všech těchto věcí. Když se rozhodneš, že s ním budeš trávit čas, budou tyto věci přirozeně proudit do tvého života.


Ve tvém životě není nic důležitějšího než tvůj osobní vztah s Ježíšem Kristem.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon