Neztrať svůj život

Neztrať svůj život

Kdo nalezne svou duši, ztratí ji; a kdo ztratí svou duši kvůli mně, nalezne ji. (Matouš 10,39)

Život je někdy jako bludiště a je snadné se v něm ztratit. Zdá se, že každý od nás očekává něco jiného. Ze všech stran je na nás vyvíjen tlak, abychom uspokojili ostatní a naplnili jejich potřeby.

Když se budeme pokoušet stát se tím, čím nás chtějí mít druzí, můžeme tím ztratit sami sebe. Pak se nám také možná nepodaří zjistit, jaký je Boží záměr je pro nás, protože se ze všech sil snažíme potěšit všechny ostatní, a sami přitom nejsme spokojení.

Celé roky jsem se snažila být něčím, čím jsem nebyla, ve výsledku jsem ale byla zmatená. Musela jsem vystoupit z tohoto kolotoče a zeptat se sama sebe: Pro koho žiji? Proč to všechno dělám? Stala jsem se člověkem, který se chce líbit lidem? Opravdu plním Boží vůli pro svůj život?

Také se cítíš ztracený? Jsi frustrovaný ze snahy splnit všechny požadavky ostatních lidí a cítíš se nenaplněný? Pokud ano, můžeš se rozhodnout, že povstaneš, poznáš svou identitu, svůj směr a své povolání – Boží vůli pro svůj život. Když se přiblížíš k Bohu, nalezneš jeho vůli pro svůj život a budeš ji plnit, najdeš sám sebe.


Pokud vydáš své srdce Bohu a budeš konat jeho vůli, objevíš své pravé já.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon