Vždy k dispozici

Vždy k dispozici

Ano, spravedliví budou vzdávat chválu tvému jménu, přímí budou přebývat před tvou tváří. (Žalm 140,14)

Skutečnost, že Duch svatý žije v nás, se projevuje tím, že je nám stále k dispozici, chce k nám mluvit a je ochoten nám pomoct, kdykoli ho potřebujeme. Na cestě duchovního růstu zažíváme pokušení, Bůh nám ale dal svého Ducha, který nám pomáhá jim odolat a činit správná rozhodnutí místo špatných.

Přesto nikdo nejsme dokonalý a někdy budeme dělat chyby. Díky Ježíši Kristu nám je ale vždy k dispozici Boží odpuštění. Přijetí tohoto odpuštění nás posílí a umožní nám kráčet vpřed s Bohem. Přináší pokoj do našeho srdce, osvobozuje nás a pomáhá nám jasně slyšet Boží hlas.

Pocit porážky a odsouzení při každé chybě, kterou uděláme, člověka oslabuje. Místo abys promarňoval veškerou energii tím, že se budeš cítit špatně, nalaď své srdce na Boží hlas. To ti dodá sílu a povede tě to k hlubšímu vztahu s ním. Díky Duchu svatému máš kdykoli přístup k Božímu odpuštění a do Boží přítomnosti. Až budeš dnes hledat Boha, přijímej jeho lásku a milost. Jeho náruč je otevřená a čeká, až k němu přijdeš, abys s ním trávil čas.


SLOVO PRO DNEŠNÍ DEN: Nezapomeň, že Duch svatý ji ti neustále k dispozici.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon