Atbrīvojies no traucēkļiem

Atbrīvojies no traucēkļiem

“Mana dvēsele meklē Tevi arī naktī, mans gars ilgojas pēc Tevis…” — Jesajas 26:9

Šajā pasaulē ir ļoti daudz kā tāda, kas var apslāpēt Dieva balsi un pabīdīt Viņu malā. Šie traucēkļi izpaužas dažādi – sākot ar televīziju un radio, līdz pat ēdienam un hobijiem. Pat draudzes pasākumi var reizēm traucēt, mūs novirzot no Dieva.

Tomēr ikvienam pienāk tāda diena, kad paliek vienīgi Dievs. Viss cits ar laiku beigsies un, kad tas notiek, Dievs joprojām ir blakus.
Bībelē teikts, ka tas, kas par Dievu ir zināms, ir redzams visiem, jo Viņš Sevi ir atklājis cilvēces sirdsapziņā (izlasi Romiešiem 1:19-21). Katrs no mums kādu dienu stāvēs Viņa priekšā un atskaitīsies par savu dzīvi (izlasi Romiešiem 14:12).

Nevēloties kalpot Dievam, bet dzīvojot pa savam, cilvēki atrod dažādus veidus, kā noslēpties un neņemt vērā šo instinktīvo apjausmu par savu Radītāju, kurš vēlas sarunāties un kurš vēlas ikvienu no mums vadīt pa pareizo ceļu.

Tomēr, izņemot sadraudzību ar Dievu, pilnīgi nekas nespēj piepildīt mūsu iekšējās ilgas pēc Viņa. Jesaja ļoti labi atklāj arī mūsu izsalkumu pēc Dieva, rakstot: “Mana dvēsele meklē Tevi arī naktī, mans gars ilgojas pēc Tevis.” (Jesajas 26:9).

Dieva balss dzirdēšana ļauj izbaudīt Viņa mūžīgo plānu mūsu dzīvei. Ieklausīšanās Dievā ir mūsu lēmums; mūsu vietā to neviens cits nevar pieņemt. Dievs nespiedīs mūs izvēlēties Viņa gribu, tomēr Viņš darīs visu, lai iedrošinātu mūs atsaukties Viņa nodomam.

Kas tevi traucē klausīties Viņā? Neveselīgas attiecības? Darbs? Slikts ieradums? Dievs runā un Viņš vēlas būt sadraudzībā ar tevi. Atmet traucēkļus un pievienojies Viņam!


Lūgšanas piemērs

“Dievs, kā Jesajam, tā arī mana dvēsele ilgojas pēc Tevis. Es zinu, ka vairāk par visu man jāieklausās Tavā balsī. Es zinu, ka atmetot traucēkļus, Tu būsi uzticams un satiksies ar mani.”

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon