Atbrīvojot savus ienaidniekus

Atbrīvojot savus ienaidniekus

“Svētījiet tos, kas jūs vajā, svētījiet un nenolādiet!” — Romiešiem 12:14

Runājot par pagātnes sāpinājumiem, mēs visi zinām, ka ir labi un pareizi piedot, pat ja tas ir grūti. Tomēr tikai daži no mums sper arī nākamo soli, uz ko Dievs mūs aicina.

Bieži cilvēkiem ir nepareizs priekšstats, ka viss, kas mums jādara, ir jāpieņem lēmums piedot un mūsu uzdevums ir galā; tomēr Jēzus teica – “Svētījiet tos, kas jūs nolād, lūdziet par tiem, kas jūs kaitina” (Lūkas 6:28). Turklāt Romiešiem 12:14 teikts, lai svētījam tos, kas mūs vajā un pret mums izturas nežēlīgi.

Mums ir aktīvi jāsvētī savi ienaidnieki. Dievs aicina mūs izliet žēlastību pār tiem, kas to nav pelnījuši. Kāpēc?

Kad tu piedod, tiek atvērtas durvis, caur kurām Dievs var tevi dziedināt, tomēr, ja tā godīgi jāsaka – pāridarītājam tas neko daudz nemaina. Bet, ja tu viņu svētī un lūdz, lai Dievs atklāj viņam patiesību, tad arī viņš varēs nožēlot un piedzīvot īstu brīvību, ko sniedz vienīgi Dievs. Piedošana atbrīvo tevi; svētība atbrīvo tavus ienaidniekus.


Lūgšanas piemērs

“Dievs, paldies, ka palīdzi man dzīvot piedošanā, tomēr gribu spert soli tālāk. Es lūdzu, svētī tos, kas mani ir sāpinājuši. Tieši tāpat kā esi ienesis dziedināšanu manā dzīvē, dziedini arī viņus, lai viņi varētu piedzīvot Tavu labestību un dzīvot Tavā mīlestībā.”

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon