Atceries iepriekšējos panākumus

Atceries iepriekšējos panākumus

“Un Dāvids tupināja un sacīja: “Tas Kungs, kas mani ir izglābis no lauvas un no lāča ķetnām – tas mani izglābs arī no šī filistieša rokas.” Tad Sauls sacīja: “Ej tad arī! Tas Kungs ir ar tevi!” — 1. Samuēla 17:37

Godīgi sakot, kad nonākam grūtās situācijās, daudzi no mums sāk domāt negatīvi. Tomēr, lai mēs kā uzvarētāji izietu cauri šīm grūtībām, jāiemācās savas negatīvās domas mainīt uz pozitīvām.
Dievs vēlas ar tevi doties “patiesības ceļojumā”, kura laikā, iedziļinoties Viņa Vārdā, redzēsi fantastiskus rezultātus. Tas tev palīdzēs atmest negatīvās domas un dos tev spēju katrā situācijā ieraudzīt ko pozitīvu.

Pozitīvisms ir spēcīgs. Daudzējādā ziņā, tas atkarīgs no tā, vai tu spēj atsaukt atmiņā savus iepriekšējos sasniegumus.

Kad Dāvids stāvēja iepretim milzīgajam Goliātam, viņš atcerējās par lauvu un lāci, ko jau bija pievarējis, un tas viņam deva drosmi arī jaunajās grūtībās.

Ja arī tu šobrīd esi grūtā dzīves posmā, gribu tev atgādināt, ka visticamāk šīs taču nav tavas dzīves pirmās grūtības. Iepriekš tu izdzīvoji (un, iespējams, apguvi noderīgas mācības), un tu izdzīvosi arī šoreiz.
Kā Dāvids, atceries par saviem iepriekšējiem sasniegumiem! Tad atver Dieva Vārdu un raugies, ko par to saka Dievs. Rītdiena jau būs labāka. Dievs to ir apsolījis.


Lūgšanas piemērs

“Dievs, reizēm manas ikdienas situācijas šķiet neiespējamas, tomēr Tu mani jau agrāk esi izvedis uzvarā, un es zinu, ka Tu to vari arī šoreiz. Palīdzi man atcerēties iepriekšējās uzvaras un panākumus, lai varu domāt pozitīvi arī par šo situāciju.”

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon