Atdod Dievam savas raizes un seko savai sirdij

“Visu savu zūdīšanos metiet uz Viņu, jo Viņš gādā par jums.” — 1. Pētera 5:7

“Esi patiess pats pret sevi” – ir ļoti gudri un viedi vārdi. Tā ir ļoti aktuāla un svarīga dzīves mācība, ko ikvienam no mums derētu iegaumēt. Mūsu dzīve mēdz saļodzīties ikreiz, kad novirzāmies no ceļa, pa kuru mūsu sirds iesaka iet.

Es gan te nerunāju par savtīgām vēlmēm. Es runāju par dzīšanos pēc ilgām, ko Dievs ir ielicis mūsu sirdī. Ko tu sagaidi no šīs dzīves? Kāda, tavuprāt, ir Dieva griba tavai dzīvei? Vai tu pēc tās dzenies?

Dažiem cilvēkiem ir pārāk daudz rūpju un raižu, kas kavē viņus spert soļus sekot savai sirdij. Viņi ir nolēmuši, ka šīs sirds vēlmes vienkārši nav aizsniedzamas.

Bībelē teikts, lai metam visas savas raizes uz Dievu, jo Viņš par mums gādā. Lai kādas arī būtu tās raizes, kas neļauj tev sekot tavai sirdij, tev tās jāatdod Dievam un jāļauj Viņam par tām parūpēties.

Viņš vēlas, lai tu sekotu tām ilgām, ko Viņš pats ir ielicis tavā sirdī. Ļauj Dievam parūpēties par tavām raizēm un seko savai sirdij. Tu vari Viņam uzticēties. Viņš gādā par tevi!

Lūgšanas piemērs

“Dievs, savu raižu un rūpju dēļ es reizēm nedzenos pēc tā, ko Tu esi licis manā sirdī, tāpēc šodien es tās atdodu Tev. Es zinu, ka Tu vari ar tām tikt galā, un Tu gribi, lai es būtu brīvs sekot savai sirdij.”

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon