Atdzīvini savus sapņus

Atdzīvini savus sapņus

„Kur nav atklāsmes, tur tauta kļūst mežonīga un nevaldāma.” — Salamana pamācības 29:18

Kādu sapni Dievs ir licis tavā sirdī?

Es nejautāju, vai tev ir kāds sapnis – es zinu, ka ir, jo Dievs mums visiem dod sapņus.

Esmu redzējusi, ka cilvēki ar saviem sapņiem rīkojas ļoti atšķirīgi. Ir tādi, kas tos aprok dziļi savā sirdī, lai pasargātu sevi no apkārtējo kritikas. Citi pagriež tiem muguru, lai nebūtu par saviem sapņiem vairs jādomā. Tad vēl ir tādi, kas ar laiku padodas, jo šķiet pārāk sāpīgi turpināt turēties pie sava sapņa.

Ja taviem sapņiem ir nepieciešama reanimācija, gribu, lai atceries divus punktus. Pirmkārt, atjauno skaidru redzējumu! Otrkārt, lai šis redzējums ir nemitīgi tavu acu priekšā!

Tomēr arī skaidrs redzējums par savu sapni nenozīmē, ka tas tūliņ piepildīsies. Dievs ir tikpat ieinteresēts tavā ceļojumā pretim sapņa piepildījumam, cik iznākumā.

Vēstulē Filipiešiem 4:11-13 Pāvils raksta, ka ir iemācījies būt apmierināts, neatkarīgi no ārējiem dzīves apstākļiem. Citiem vārdiem sakot, viņš nekad sev neļāva zaudēt drosmi īslaicīgu apstākļu dēļ, bet vienmēr raudzījās uz priekšu.

Tas nozīmē, ka tev, tāpat kā Pāvilam, ir jāatrod līdzsvars starp piepildījumu un ambīciju. Lūk, atslēga – ceļā pretim mērķim, iemācies izbaudīt katru soli!

Ja tev ir kāds sapnis vai redzējums, turi to sev acu priekšā. Pieraksti to, ja tas palīdz. Atceries – soli pa solim, dienu no dienas, Dievs palīdzēs tev sasniegt Viņa doto sapni.


Lūgšanas piemērs

„Jēzu, pat ja ne vienmēr es tā jūtos, un pasaule grib panākt, lai es padodos, es ticu, ka Tev manai dzīvei ir liels plāns. Es izvēlos nepaļauties uz saviem apstākļiem, bet gan uzticēties, ka Tu palīdzēsi man sasniegt Tevis doto sapni.”

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon