Atļauja atpūsties

Atļauja atpūsties

“Un viņi dziedās par Tā Kunga ceļiem, jo Tā Kunga godība ir liela.” Psalms 138:5

Es reiz biju tik ļoti saspringta. Es biju saspringta par to, kā uzvedās un izskatījās mani bērni. Es biju saspringta par to, kāda bija mana māja, kāda es izskatījos, un ko citi par mani domāja. Es saspringti centos mainīt savu vīru par cilvēku, kādu biju viņu iztēlojusies. Es pat īsti nevaru pateikt, par ko nebiju saspringta. Man vajadzēja sev mazliet atļaut atlaist savu saspringumu!

Es nezināju, kā Dievam uzticēties ikdienas gaitās. Praktiski visās dzīves jomās man trūka līdzsvara. Toreiz es vēl nesapratu, ka svinības un bauda ir ļoti nepieciešama dzīves sastāvdaļa; patiesībā bez tā mēs nespējam būt garīgi, mentāli, emocionāli un fiziski veseli! Vēl vairāk – dzīves svinēšana ir tik svarīga, ka Dievs to noteikti gribēja pieminēt arī Bībelē. Viņš burtiski ir pavēlējis mums svinēt dzīvi.


Labākā dāvana, ko tu vari pasniegt savai ģimenei un pasaulei – esi vesels! Savukārt, tu nevari būt vesels, ja dzīves svinēšanai nav regulāra loma tavā ikdienas dzīvē. Maini šodien visu savas dzīves noskaņu un atrodi, ko svinēt. Dod sev atļauju atpūsties!

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon