Atmetot dusmas

Atmetot dusmas

“Neļauj sevi pārmērīgi ātri pārņemt dusmām, jo dusmas mājo nelgas azotē.” — Salamans mācītājs 7:9

Jebkuras dusmas, lai kāds būtu to cēlonis, vienādi ietekmē mūsu ikdienu. Tās mūsos rada sajukumu un milzu spiedienu. Dusmu ieslēgšana dziļi sirdī, izliekoties, ka to tur nemaz nav, var radīt nopietnas sekas pat mūsu veselībai. Šādā veidā mēs visbiežāk sāpinām tikai paši sevi, un cilvēks, kurš mūs ir sadusmojis, to var pat nemaz nepamanīt.

Es cīnījos ar ļoti spēcīgām dusmām, līdz Dievs man parādīja, kā ar tām varu tikt galā, un man tas arī izdevās. Ar laiku es iemācījos iedarbīgu veidu, kā pārstrādāt savas dusmas. Man tas bija jauns sākums daudzās jomās.

Paskatoties acīs savām dusmām un nolemjot tikt ar tām galā pēc Dieva prāta, tu spēsi tās pārvarēt. Svētais Gars mums dod spēku būt līdzsvarotiem un dzīvot Gara augļos. Mūsos ir spēks piedot tiem, kas mūsu dzīvē ir ienesuši netaisnību, un mīlēt nemīlamos.

Tāpēc mums jāuzņemas atbildība par savām dusmām un jāiemācās ar tām tikt galā. Tā vietā, lai turētu dusmas dziļi nospiestas sevī, meklē to Kungu un lūdz, lai Viņš tev palīdz no tām atbrīvoties. Pārstrādā tās un atrisini, un tu redzēsi, ka pazūd arī dusmu ienestais spiediens.


Lūgšanas piemērs

“Kungs, es negribu turēt sevī dusmas, jo tas ir muļķīgi un nav Tev patīkami. Es lūdzu pēc Tavas palīdzības pārvarēt dusmas manā sirdī.”

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon