Atriebība pieder Dievam

Atriebība pieder Dievam

“Neatriebieties paši, mīļie, bet atstājiet vietu Dieva dusmībai, jo ir rakstīts: Man pieder atriebšana, Es atmaksāšu, saka Tas Kungs.” — Romiešiem 12:19

Sātanam patīk mūsos turēt aizvainojumu, ja kāds ir pamanījies mūs sadusmot. Ja spējam izrādīt žēlastību un piedošanu, tad rīkojamies pilnīgi pretēji tam, ko vēlētos ienaidnieks, jo tādejādi izārdām viņa plānu iedēstīt mūsos rūgtumu. Tas gan nenotiek dabiski, un ne vienmēr tas ir viegli, bet, ja darām visu, kas mūsu spēkos, tad Dievs izdarīs to, ko paši nespējam.

Ja kāds mūs sadusmo vai aizvaino, daudziem no mums dabiskā reakcija ir censties atmaksāt. Tomēr, ko tad tu īsti iegūsi, ja būsi atmaksājis? Tu tikai sadusmosi viņus vēl vairāk, un tad viņi atkal centīsies atmaksāt tev. Šis aplis nekad nebeidzas!

Ja pieķeramies dusmām un nelaižam tās vaļā, mēs rīkojamies ļoti muļķīgi. Tā vietā mums jāatlaiž dusmas un cilvēki, kas mūs ir sadusmojuši, un jāļauj Dievam par to parūpēties. Man pieder atriebšana, Es atmaksāšu, saka Tas Kungs”.

Uzticies Dievam, un Viņš parūpēsies par tevi un tevi pasargās. Tu nevari izmainīt to, kas ir noticis, bet, kad atdod to Dievam, Viņš to izmantos, lai tavā dzīvē darītu ko labu.


Lūgšanas piemērs

“Dievs, es ticu, ka Tev pieder atriebība, un Tu nevēlies, lai es citiem dusmās atmaksātu. Es atdodu savas dusmas Tev un uzticos, ka Tu par mani parūpēsies.”

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon