Atrodi spēku pārvarēt pārbaudījumus

Atrodi spēku pārvarēt pārbaudījumus

“Vēl Viņš teica Saviem mācekļiem: “Nav iespējams, ka apgrēcība [pārbaudījumi, slazdi, kas izlikti, lai iekristu grēkā] nenāk …”  Lūkas 17:1

Kārdinājumi vai padošanās kārdinājumiem ir bijusi ļoti nopietna problēma jau no pašiem pasaules iesākumiem, un arī vēl šodien tā ir ļoti reāla mūsu dzīves sastāvdaļa. Patīk tas mums vai nē, bet mums visiem nākas ar to sastapties. Lūkas 17:1 Jēzus ir teicis: „Nav iespējams, ka apgrēcība (pārbaudījumi, slazdi, kas izlikti, lai iekristu grēkā) nenāk”.

Bet, kāpēc mums nākas cīnīties ar kārdinājumiem? Jo tie stiprina mūsu ticību, mūsu garīgos muskuļus. Ja mums nenāktos pastāvēt kārdinājumos, mēs nekad neatklātu savu garīgo spēku. Savukārt, lai attīstītu savu garīgo spēku, mums jāiztur pārbaudījumi, kas saistīti ar lielākiem vai mazākiem kārdinājumiem.

Lūkas 4. nodaļā mēs redzam, ka sātans kārdina Jēzu, cerot Viņā atrast kādu vājo vietu, kurā gūt uzvaru. Tomēr Jēzus pastāvēja līdz galam un sakāva ienaidnieku. Es iedrošinu tevi darīt to pašu, ko darīja Jēzus, kad tika kārdināts. Viņš uzreiz devās pie Dieva Vārda. Dievs jau iepriekš zināja, ka Jēzus izturēs šo pārbaudījumu, un es ticu, ka Viņš ir pārliecināts arī par mums, zinot, ja vien sekosim Jēzus piemēram, arī mēs spēsim pārvarēt kārdinājumu un nokārtot vairumu no savas dzīves pārbaudījumiem.


Lūgšanas piemērs

“Dievs, paldies, ka palīdzi man stāties pretī un uzvarēt ienaidnieka kārdināšanu. Kad nāks nākamie kārdinājumi, es došos pie Tava Vārda un To lietošu, lai uzvarētu ienaidnieku.”

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon