Atrodot prieku

Atrodot prieku

“Priecīga sirds dziedina vainas, bet sagrauzts gars izkaltē kaulus.” — Salamana pamācības 17:22

Vēlaties dzirdēt kādu smieklīgu atgadījumu? Man tādu ir daudz; tie ir daļa no manas parastās, ikdienišķās dzīves. Kad šie notikumi risinājās, man smiekli nenāca, bet tagad esmu pateicīga, ka varu par tiem pasmieties.

Piemēram, man nenāca smiekli, kad nevarēju panākt, lai mani mati mani klausītu un paliktu savā vietā, un, ja jūs redzētu, kāds bija mans risinājums, jūs noteikti par to smietos. Nebija smieklīgi, kad es biju pasākusi darināt drēbes – it īpaši cilvēkiem, kuriem tās bija jāvalkā. Reiz, kad Deivs pārtikas veikalā sāka man mest ar papīra dvieļu ruļļiem, biju ļoti aizkaitināta un tikai vēlāk sapratu, ka viņš cenšas saglabāt jautrību pat ikdienišķos darbos. Esmu priecīga, ka ar laiku spēju uz šādiem notikumiem paraudzīties ar humoru.

Es zinu, ka ne viss, kas notiek mūsu dzīvē, ir baudāms, tomēr domāju, ka mums visiem vajadzētu iemācīties būt jautrākiem. Un varu saderēt, ja tu katru dienu veltītu tam kaut mirklīti, tu noteikti atminētos kādu notikumu, kas todien tev ir licis pasmaidīt vai pat tevi sasmīdinājis.

Dievs grib, lai Viņa bērniem būtu arī jautri. Bībelē teikts, ka priecīga sirds dziedina vainas. Es domāju, ka mums visiem katru dienu vajadzētu vienu devu veselīgu smieklu – varbūt pat vairākas reizes dienā. Prieku jau nav iespējams pārdozēt!
Es iedrošinu tevi katru dienu apzināti meklēt brīžus, par kuriem vari pasmaidīt vai pasmieties. Pasmaidi arī kādam citam, lai padarītu viņa dienu gaišāku!


Lūgšanas piemērs

“Kungs, Tavā vārdā teikts, ka priecīga sirds ir kā labas zāles. Paldies, ka palīdzi man saskatīt ikdienā savu devu prieka un jautrības!”

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon