Dievs spēj atšķetināt jebkuru jucekli

Dievs spēj atšķetināt jebkuru jucekli

“Bet bez ticības nevar patikt. Jo tam, kas pie Dieva griežas, nākas ticēt, ka Viņš ir un ka Viņš tiem, kas Viņu meklē, atmaksā.” — Ebrejiem 11:6

Bērnībā es tiku ļaunprātīgi izmantota. Mana dzīve bija briesmīga! Es neatceros, ka būtu kādā brīdī jutusies patiesi laimīga, līdz pat laikam, kad man jau bija pāri divdesmit. Mans prāts bija apjucis, manas emocijas bija viens liels juceklis; pilnīgi viss bija juceklis!

Bet paldies Dievam, es nepaliku tajā! Dievs ir mani dziedinājis, mainījis un izvedis tam visam cauri gaismā. Tagad es baudu lieliskas attiecības ar Dievu, īstu mieru un prieku, labas attiecības ar ģimeni un draugiem, un es daru to, uz ko Dievs mani ir aicinājis.

Ebrejiem 11:6 teikts, ka Dievs atalgo tos, kas Viņu uzcītīgi meklē. Esmu sapratusi, ka visu, ko es reiz upurēju, lai nonāktu tuvāk Dievam un paklausītu Viņam, esmu  no Viņa saņēmusi atpakaļ neskaitāmas reizes vairāk. Un tas, ko Viņš man deva, bija daudz kas labāks.

Varbūt tu domā – „Jā, bet, Džoisa, tu nezini, ar ko man nākas tikt galā. Ir tik grūti!”

Es saprotu, arī es esmu pārcietusi lielas grūtības. Tomēr Dievs atalgos tos, kas Viņu meklē. Apņemies meklēt Viņu arī savās grūtībās. Viņš ir vairāk kā spējīgs atšķetināt tavus jucekļus!


Lūgšanas piemērs

“Dievs, es ticu, ka Tu spēj atšķetināt manu jucekli. Tā vietā, lai paliktu iesprūdis savās grūtībās, es šodien apņemos no sirds meklēt Tevi un sagaidīt, ka Tu manī darīsi ko labu.”

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon