Bez pārliecības neiztikt

“Jo, ko Tas Kungs mīl, to Viņš pārmāca un šauš katru bērnu, ko Viņš pieņem.” — Ebrejiem 12:6

Es nekad negribu pazaudēt sadraudzību ar To Kungu. Lai izdzīvotu katru savas dzīves dienu, man Viņš ir absolūti nepieciešams.

Tieši tāpēc esmu tik pateicīga par Svētā Gara pārliecināšanu. Viņš liek man manīt, ja daru ko tādu, kas apbēdina Dievu, vai iejaucas mūsu saziņā un attiecībās. Viņš mani pārliecina par to, kas ir labs un pareizs.

Dievs mūs mīl vēl vairāk, kā mēs mīlam savus bērnus. Un Savā mīlestībā Viņš mūs arī pārmāca. Viņš mums dara zināmu, ja esam novirzījušies uz nepareizā ceļa. Ja nepieciešams, Viņš mums to pateiks piecpadsmit dažādos veidos, lai tikai pievērstu mūsu uzmanību.

Viņa pārliecinošās mīlestības vēsts ir it visur. Viņš vēlas, lai ieklausāmies Viņā, jo Viņš mūs mīl. Tomēr, ja mēs neatlaižamies no saviem ceļiem, Viņam nākas atturēt no mums kādas svētības, jo Viņš vēlas, lai mēs pieaugtu, lai iegūtu to, kas mums ir pats labākais.

Neaizmirsti, ja stingri turēsies pie Gara pārliecības, tā tevi izcels no grēka un aizvedīs atpakaļ pie Dieva sirds.
Ļauj lai Gara dotā pārliecība tevi ieceļ jaunā līmenī attiecībās ar Dievu. Nepretojies tai, pieņem to!

Lūgšanas piemērs

“Kungs, es zinu, ka Tu mani mīli, un gribi man dot to, kas man ir pats labākais. Paldies, ka Tu mani palabo un pārmāci, kad grēkoju vai pieļauju kļūdas. Es gribu būt Tev tik tuvu, cik vien tas ir iespējams, tāpēc lūdzu palīdzi, lai nekas nenostājas starp mani un Tevi. Es mīlu Tevi!”

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon