Caur uguni

Caur uguni

“Jo arī mūsu Dievs ir uguns, kas iznīcina.” (EBREJIEM 12:29)

Dievs vēlas iznīcināt pilnīgi visu mūsu dzīvē, kas nenes Viņam godu. Viņš sūta Svēto Garu, lai Tas mājotu ticīgajos, lai caur Garu veidotu ar mums tuvu sadraudzību, kā arī pārliecinātu mūs par katru nepareizo domu, vārdu un rīcību. Mums visiem nākas izdzīvot Dieva “kausētāja uguni” (Maleahija 3:2).

Ko tad īsti nozīmē iziet caur kausētāja uguni? Tas nozīmē, ka Dievs strādās pie mums. Viņš strādās, lai mainītu mūsu attieksmi, vēlmes, ieradumus, domas un pārliecību. Viņš norādīs uz visu to mūsu sirdī, kas Viņam nav patīkams un aicinās to mainīt ar Viņa palīdzību. Ikviens, kas pieņem šo uguns kalpošanu, tā vietā, lai no tās bēgtu, galu galā nesīs Dievam lielu godu.

Padošanās ugunij izklausās biedējoši. Tas liek domāt par sāpēm un pat nāvi. Romiešiem 8:17 Pāvils saka, ka, ja vēlamies būt Kristus mantojuma dalībnieki, mums jāpiedalās arī Viņa ciešanās. Kā Jēzus cieta? Vai arī mums nāktos doties krusta nāvē? Atbilde ir gan jā, gan nē. Mums vairs nedraud fiziska piesišana krustā par mūsu grēkiem, tomēr Marka 8:34 Jēzus saka, ka mums jāņem savs krusts, lai sekotu Viņam. Turpinot Savu domu, Viņš runā par to, kā nolikt malā savtīgo un egocentrisko dzīvesveidu. Bībele saka, ka mums jānomirst sev pašiem. Tici man, atbrīvošanās no savtīguma nav iespējama bez uguns, parasti gana stipras uguns. Tomēr, ja esam gatavi iet cauri šai ugunij, vēlāk sajutīsim prieku, ko sniedz apziņa, ka esam nesuši Dievam godu.


DIEVA VĀRDS ŠODIENAI: Dievs tevi ļoti mīl un turpinās darboties pie tevis līdz Savai atnākšanai.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon