Centies izpatikt Dievam, nevis cilvēkiem

Centies izpatikt Dievam, nevis cilvēkiem

“Jo vai tad es tagad runāju cilvēkiem pa prātam vai Dievam? Jeb vai es cenšos cilvēkiem patikt? Ja es vēl cilvēkiem censtos patikt, tad es nebūtu Kristus kalps.” — Galatiešiem 1:10

Vai tu esi cilvēks, kādu Dievs tevi ir radījis, lai tu būtu? Vai arī dzīvo, lai izpatiktu citiem cilvēkiem? Saskaņā ar šo rakstu vietu, Dievs grib, lai mēs izpatiktu tikai un vienīgi Viņam un kļūtu par tādiem cilvēkiem, kādus Dievs vēlas mūs redzēt.

Kad tu izvēlies kļūt par personu, kādu Dievs vēlas tevi redzēt – unikāla un atšķirīga no visiem citiem – esi gatavs kritikai. Ar to ne vienmēr būs viegli tikt galā, bet, ja rīkosies pretrunā ar savu pārliecību, varu apgalvot, ka pats sev ne īpaši patiksi.

Redzi, plūšana kopā ar pūli, zinot, ka Dievs tevi vada citā virzienā, ir viens no iemesliem, kāpēc cilvēkiem neizdodas sev patikt.

Es tevi gribu iedrošināt spert soli kļūt par tādu personu, kādu Dievs tevi ir radījis. Lai tavu vērtību nenosaka tas, kā citi pret tevi izturas vai reaģē. Esi drosmīgs būt atšķirīgs un panes arī kritiku.

Neaizmirsti, ka Dievs tevi pieņem un mīl. Viņš ar nolūku tevi ir radījis tieši tādu, kāds tu esi, un tevī ir kas īpašs, ko sniegt šai pasaulei.


Lūgšanas piemērs

“Dievs, es negribu dzīvot, cenšoties izpatikt cilvēkiem. Es uzdrīkstos būt atšķirīgs. Es gribu dzīvot, baudot Tavu labvēlību, un būt tāds, kādu Tu mani es radījis.”

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon