Četri soļi, kas palīdzēs studēt Vārdu

“Mans dēls, ievēro manus vārdus, un lai tava auss nosliecas manai runai pretī!” Salamana pamācības 4:20

Man daudzi ir jautājuši, kā studēt Dieva Vārdu. Lūk, četri noderīgi padomi:

  1. Mērķtiecīgi atliec tam laiku. Es pavadu laiku ar Dievu no rītiem, bet, ja tev tas neder, atrodi laiku, kas ir labāks tev, pat ja tas nav katru dienu. Vienkārši iesāc ar mazumiņu un tu redzēsi, cik daudz pozitīvu augļu tas nes tavā dzīvē!
  2. Sagatavojies šai Bībeles studijai. Izvēlies vietu, kur tev patīk būt – kādu istabu vai stūrīti savā mājā, kur tu vari būt viens.
  3. Sagatavo nepieciešamos materiālus. Protams, tev būs vajadzīga Bībele, laba Bībeles skaidrojošā vārdnīca, pildspalva un papīrs. Tādejādi tu būsi gatavs, ja nāksies pierakstīt kādu paralēlo rakstu vietu vai ko citu.
  4. Sagatavo savu sirdi. Izrunā ar Dievu to, ko tev būtu Viņam jāatzīst, tad uzsāc Bībeles studiju ar mieru sirdī, lai nekas tevi nekavē saņemt atklāsmi no Dieva Vārda.

Velti laiku tam, lai studētu Dieva Vārdu, jo tajā ir spēks, kas var mainīt tavu dzīvi, un tu kļūsi par cilvēku, kādu Dievs vēlas, lai tu būtu.

Lūgšanas piemērs

“Kungs, es apņemos savā sirdī mērķtiecīgi atrast laiku, lai studētu Tavu Vārdu. Māci man, kā katru dienu izprast, atzīt un pakļauties Tavai patiesībai.”

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon