Cik svarīgi ir pabeigt

Cik svarīgi ir pabeigt

“Es Tevi esmu paaugstinājis virs zemes, pabeigdams to darbu, ko darīt Tu Man esi uzdevis.” — Jāņa 17:4

Pirms vairākiem gadiem es izlasīju kādu pantu, kas man lika Tā Kunga priekšā izplūst asarās. Jāņa 17:4 Jēzus saka: “Es Tevi esmu paaugstinājis virs zemes, pabeigdams to darbu, ko darīt Tu Man esi uzdevis.” Ar to saprotam, ka sekot Dievam nozīmē pabeigt to, uz ko Viņš mūs ir aicinājis.

Kopš izlasīju šo pantu, man ir kļuvis ļoti svarīgi ne tikai darīt to, uz ko Dievs mani aicina, bet arī pabeigt to, uz ko Viņš ir mani aicinājis.

Ir ļoti daudzi, kas atsaucas Dieva aicinājumam un iesāk darbu kopā ar Viņu, tomēr man šķiet, ka krietni mazāk ir to, kas šo darbu arī pabeidz.

Apustulis Pāvils teica: “Kaut es varētu pabeigt savu skrējienu ar prieku…” (Apustuļu darbi 20:24).

Es esmu apņēmusies pabeigt Dieva doto aicinājumu un izbaudīt tā katru minūti! To pašu es novēlu arī jums – izbaudīt katru savas dzīves dienu un piepildīt Dieva doto aicinājumu.

Tomēr liela daļa no tā ir atkarīga tikai no mums. Ne viss ir atkarīgs no Dieva. Viņš Savu daļu ir paveicis, Kristū mums dāvājot visu nepieciešamo. Bet no mums ir atkarīgs, ka turpinām mācīties, augt un ļaut Svētajam Garam darboties mūsos. Velti mirkli, lai padomātu par Dieva doto aicinājumu un pajautā sev – “Ko es darīšu šodien, lai pabeigtu darbu, ko Dievs ir licis manā priekšā?”

Dievam tavai dzīvei ir lieli plāni. Pieņem tos ticībā un ar visu sirdi dzenies, lai tos piepildītu. Es gribu aicināt, lai tu šodien apņemies pabeigt iesākto skrējienu. Es zinu, ka Dievs šādu apņemšanos pagodinās.


Lūgšanas piemērs

“Dievs, es vēlos kaut varētu teikt, ka esmu pabeidzis Tevis doto uzdevumu, līdzīgi kā Jēzus. Paldies, ka darbojies manī un dod spēku, un vēlmi dzīvot Tevis dotajam uzdevumam un pabeigt savu skrējienu ar prieku!”

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon