Dalīties Viņa ciešanās

Dalīties Viņa ciešanās

“Es domāju, ka šī laika ciešanas ir nenozīmīgas, salīdzinot ar nākamo godību, kas atspīdēs pār mums.” — Romiešiem 8:18

Kā kristieši, mēs labprāt domājam par to, ka reiz mums būs daļa pie Viņa godības, bet, kā ar dalību Viņa ciešanās? Jēzus upuris mums ir dāvājis mūžīgās dzīvības dāvanu, kā arī dzīves pārpilnību, ko varam baudīt jau šeit uz zemes. Tomēr Bībele māca, ka mums arī jāpiedzīvo grūtības, lai mums būtu daļa pie Viņa godības. Vismaz saskaņā ar Romiešiem 8:18 tā noteikti ir!

Mēs mēdzam domāt, ka ciešam tikai savu apstākļu dēļ, un, ja vien tie mainītos, tad mēs spētu rīkoties pareizi, un mazinātos arī ciešanas. Tomēr Dievs vēlas, lai mēs kļūtu tik nobrieduši, ka mēs spētu rīkoties pareizi arī tad, kad apstākļi ir vairāk kā spiedīgi. Pastāv vairāki ticības līmeņi, un pārsvarā mēs gribam pielietot savu ticību, lai tiktu brīvi no jebkurām ciešanām. Bet reizēm Dieva nodoms ir, ka mēs spējam lietot ticību augstākā līmenī, lai tā mūs iznestu cauri dzīves pārbaudījumiem un grūtībām.

Pārāk bieži mēs apbrīnojam Dieva spēju atbrīvot no grūtībām, bet palaižam garām Viņa spēku mūs uzturēt, stiprināt un darīt spējīgus arī šajās grūtībās. Jāņa 16:33 Jēzus ir apsolījis, ka Viņš dzīves grūtībās mums dāvās Savu mieru, kā arī spēku tās pārvarēt.
Ja arī tu šobrīd piedzīvo kādas ciešanas vai grūtības, es gribu šodien tevi iedrošināt – esi drosmes pilns, jo Kristū tu izturēsi un būsi daļa no Viņa godības, kas vēl tikai tiks atklāta.


Lūgšanas piemērs

“Kungs, Romiešiem 8:18 teikts, ka manas šī brīža ciešanas nav salīdzināmas ar to godību, ko sniedz dzīve kopā ar Tevi. Es gribu dzīvot ar tādu pašu attieksmi. Paldies par Tavu mieru un spēku pārciest jebkuras grūtības.”

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon