Dieva Dotās Ilgas

Dieva dotās ilgas

Meklē savu prieku savā Kungā, tad Viņš tev dos, pēc kā tava sirds ilgojas! (PSALMS 37:4)

Viens no veidiem, kā Dievs uz mums runā, ir caur mūsu sirds svētdarītajām ilgām. Dievs mūsu sirdī ir noglabājis Sevis dotās ilgas, kuras vēlāk mēs redzam piepildāmies. Atceros, kad man ļoti gribējās mājās ceptu cukīni maizi, bet toreiz man nebija ne zināšanu, ne laika, lai tādu pagatavotu. Es vienkārši teicu – “Kungs, man tik ļoti gribētos tikko ceptu cukīni maizi,” un par to vairs nedomāju. Pēc nedēļas kāda sieviete, kura neko nezināja par to, kas man kārojas, pasniedza man kasti ar mājās ceptu cukīni maizi. Dievam ir prieks mūsu labā paveikt gan mazus, gan lielus brīnumus, un mums vienmēr jāatceras par tiem pateikties.

Mums jālūdz Dievam pēc svētdarītām jeb svētām ilgām. Parasti mūsos ir ilgas pēc visa cilvēciskā – panākumiem, finansēm, jaukas mājas, labām attiecībām, bet mēs nedrīkstam arī aizmirst par garīgo jomu. Mums vajadzētu ilgoties pazīt Dievu vēl dziļāk, vēl personīgāk, lai vienmēr mūsu dzīvē būtu redzami Gara augļi, īpaši mīlestība; lai mēs varētu kalpot Dievam veidos, kas Viņu pagodina, vienmēr Viņam paklausot. Lūgsim, lai Dievs paņem prom miesas vēlmes un dāvā to vietā svētdarītas ilgas.

Dievs mūsos liek ilgas, kas ir sākums Viņa taisnībai, mieram un priekam mūsu dzīvē (sk. Romiešiem 14:17), un šīs ilgas nekad nebūs pretrunā ar Viņa Vārdu.

Nepareizas ilgas mūs moka, un mēs nepacietīgi gaidām to piepildīšanos, bet svētdarītām ilgām ir spēja gaidīt uz Dieva nolikto laiku.


Dieva vārds šodienai: Nes savas ilgas pie Dieva, lūdz par tām, un tici, ka Dievs tev ļaus redzēt tās piepildāmies, kad būs pienācis pareizais laiks.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon