Dieva mīlestība ir lielāka

Dieva mīlestība ir lielāka

“Ne augstumi, ne dziļumi, ne cita kāda radīta lieta mūs nevarēs šķirt no Dieva mīlestības, kas atklājusies Kristū Jēzū, mūsu Kungā!” — Romiešiem 8:39

Ļaunprātīgi izmantot nozīmē „lietot nepareizi, lietot nepareizos nolūkos, izmantot vai arī sabojāt nepareizas lietošanas rezultātā”. Ļaunprātīgas izmantošanas sekas var būt iznīcinošas un ilgas. Daudzi cilvēki no tās tā arī neatkopjas.

Pastāv dažāda veida ļaunprātīga izmantošana: seksuāla, emocionāla, verbāla, fiziska. Lai kāda būtu tās forma, ļaunprātīgas izmantošanas sekas vienmēr ir briesmīgas. Tās neļauj tev pienācīgi eksistēt un traucē saņemt Dieva mīlestību, un piedzīvot Viņa valstības taisnīgumu, mieru un prieku.

Es to saprotu ļoti labi, jo arī es bērnībā tiku ļaunprātīgi izmantota. Par laimi, esmu iepazinusi ne tikai šādas izmantošanas spēku, bet arī Dieva mīlestības varenību. Pateicoties Dieva mīlestībai, mana pagātne vairs neietekmē manu nākotni.

Ja arī tu esi ticis izmantots, lūdzu, saproti, ka Dievs mīl tevi. Nekas nespēj tevi šķirt no Viņa mīlestības. Viņš ir sarūpējis ceļu, lai tu varētu būt brīvs no savas pagātnes un izdzīvot Dieva sagatavoto plānu tavai dzīvei.

Ar Jēzu tev ir dota cerība uz jaunu dzīvi. Pieņem šodien Viņa mīlestību!


Lūgšanas piemērs

“Dievs, es negribu ļaut nekādiem pagātnes notikumiem atturēt mani no Taviem plāniem un mērķa manai dzīvei. Pārsteidz mani šodien ar Savu mīlestību, lai varu piedzīvot Tavu dziedināšanu un brīvību no pārciestās vardarbības sekām.”

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon