Dieva vārdi sniedz mierinājumu

Dieva vārdi sniedz mierinājumu

“Slavēts lai ir mūsu Kunga Jēzus Kristus Dievs un Tēvs, žēlastības (apžēlošanas un žēlsirdības) Tēvs un iepriecināšanas Dievs [visa mierinājuma avots].” (2. KORINTIEŠIEM 1:3)

Mēs visi ilgojamies pēc pieņemšanas, nevis atraidījuma. Man derdzas vientulība, noslēgtība un emocionālās sāpes, ko rada atraidījuma sajūta, un tomēr es tieši tā jutos daudzus gadus, nezinot, ka es varu kaut ko lietas labā darīt. Paldies Dievam, tas viss ir mainījies!

Pirms vairākiem gadiem atgadījās kas tāds, kas atgrieza visas vecās atraidījuma sāpes. Es uzrunāju kādu, kurš bērnībā mani bija dziļi sāpinājis. Tā vietā, lai saņemtu atvainošanos, es tiku vainota par ko tādu, kas nebija mana vaina, liekot man ļoti skaidri saprast, ka šim cilvēkam nav vispār nekādas intereses par mani.

Es gribēju noslēpties un sevi pažēlot, bet tā vietā es nekavējoties lūdzu Dievam pēc Svētā Gara mierinājuma. Es lūdzu, lai Viņš dziedina manas ievainotās emocijas un ļauj rīkoties šajā situācijā tā, kā to būtu darījis Jēzus. Turpinot paļauties uz Dievu, es izjutu siltumu, it kā pār maniem ievainojumiem tiktu izlieta mierinoša eļļa.

Es lūdzu, lai Dievs piedod cilvēkam, kurš mani bija sāpinājis, un Viņš lika man atcerēties kādu teicienu – “Sāpināti cilvēki sāpina citus.” Viņa personīgā atbilde dziedināja manu ievainoto garu.

Dievs ir visa mierinājuma, dziedināšanas un iedrošinājuma avots. Lūdzu, dari visu, kas tavos spēkos, lai izveidotu un uzturētu patiesi tuvas attiecības ar Viņu, jo tikai tā tu spēsi sadzirdēt Viņa balsi, saņemt Viņa mierinājumu un dziedināšanu, kā arī ļauties Viņa iedrošinājuma un rūpju sniegtajam stiprinājumam.


DIEVA VĀRDS ŠODIENAI: Dievs zina, cik svarīgi ir saņemt mierinājumu; tā iemesla dēļ Viņš dāvāja tev Svēto Garu.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon