Dievam Ir Svarīga Katra Nianse

Dievam ir svarīga katra nianse

“Vai nepārdod divi zvirbuļus par vienu artavu? Un neviens no tiem nekrīt zemē bez jūsu Tēva. Bet arī jūsu galvas mati visi ir skaitīti. Tāpēc nebīstieties, jūs esat labāki nekā daudzi zvirbuļi.” (Mateja 10:29-31)

Dievs ikdienas vēlas ar tevi runāt caur Svētā Gara spēku. Viņš vēlas tevi vadīt soli pa solim, pasargājot no briesmām un vadot pretim visam tam labajam, ko Viņš tev ir ieplānojis. Viņam rūp pat pašas niecīgākās tavas dzīves detaļas. Saskaņā ar šodienas rakstu vietu, Jēzus piemin, ka Viņš pat zina, cik tev matu ir uz galvas. Viņam rūp tavas sirds vēlmes, un Viņš ilgojas atklāt tev patiesību, kas darīs tevi brīvu no raizēm un bailēm.

Pat pirms tu piedzimi, Dievs jau bija ieplānojis veidot ar tevi tuvas attiecības. Un 139. Psalmā, 16. pantā mēs varam lasīt: “Tavas acis mani redzēja kā bezmiesas iedīgli, un Tavā grāmatā bija rakstītas visas manas dienas, jau noteiktas, kad to vēl nebija it nevienas.” Dievs zina par visām tavas dzīves dienām, un Viņam ir plāns katrai no tām. Ja katru dienu jautāsim Viņam, ko un kā mums vajadzētu darīt, un ticēsim, ka Viņš mūs vada, tad atklāsim Viņa piepildošo plānu savai dzīvei.

Šķiet neiedomājami, ka Dievam varētu būt savs plāns katram cilvēkam, kas dzīvo uz šīs planētas, bet reizē tas sniedz arī dziļu mieru – zināt, ka Viņš jebkuru haosu var pārvērst par kaut ko nozīmīgu. Velti laiku, lai iepazītu Dievu, jo Viņš savu plānu atklāj, esot ar tevi tuvās attiecībās.


Dieva vārds šodienai: Atceries, ka Dievs zina pat zvirbuļu skaitu. Nepārprotami, tad Viņš arī spēj valdīt pār visu, ko tu šodien piedzīvosi.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon