Dievbijīgi motīvi

Dievbijīgi motīvi

“Pārbaudi mani, ak, Dievs, un izzini manu sirdi; izmeklē mani un izdibini skaidri manas domas.” — Psalms 139:23

Pirms daudziem gadiem, kad piedzīvojām finansiālas grūtības, es vairs nespēju ticēt Dievam, ka piedzīvošu izlaušanos un sabruku Viņa priekšā. Kādu brīdi es par to raudāju, bet tad Dieva žēlastībā es pieņēmu lēmumu un pasludināju – „Dievs, es došu desmito tiesu un ziedošu līdz savas dzīves pēdējai dienai, neatkarīgi no tā, vai redzu tam kādu atdevi vai nē.”

Es no sirds ticu, ka tas bija pārbaudījums man pašai, lai es ieraudzītu, kāpēc tad es vispār dodu un ziedoju. Dievs gribēja atklāt, vai mani motīvi tiešām ir pareizi un dievbijīgi. Ja es devu vienkārši, lai iegūtu pretim, tad tā būtu savtīga došana ar mērķi ko saņemt no Dieva atpakaļ.

Ir dzirdētas daudzas uzrunas un svētrunas par tēmu – „Dari to un dabūsi to”. Bet, vai šķīstas sirds attieksmei nevajadzētu būt citādākai? „Es gribu darīt to, kas ir pareizs, vienkārši tāpēc, ka tas ir pareizi un pagodina Dievu!”

Es mudinu tevi šodien godīgi izvērtēt savus motīvus un pārliecināties, ka tie nav savtīgi. Apņemies savā sirdī kalpot Dievam tikai pareizo motīvu vadīts.

Lūgšanas piemērs

“Svētais Gars, izmeklē manu sirdi un atklāj man šodien manus patiesos motīvus un nodomus. Ja kādā no dzīves jomām tie nav dievbijīgi, norādi man tos un palīdzi man mainīties.”

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon