Dievs neslēpjas

Dievs neslēpjas

“Debesis daudzina Dieva godu, un izplatījums izteic Viņa roku darbu.” (PSALMS 19:2)

Dievs ne no viena neslēpjas. Viņš atklāj Sevi visai cilvēcei (sk. Romiešiem 1:19-20). Caur Savu roku darbu Viņš runā ar ikvienu, un pati daba un radība liecina par Viņa spēku un nodomu.

Palūkojies apkārt un ieskaties, kādu pasauli Dievs ir radījis! Galvenā vēsts, ko Viņš mums grib nodot caur dabu un visu radīto, ir, ka Viņš patiešām pastāv. Katru dienu Viņš cenšas mūs uzrunāt – Viņš par Sevi ir atstājis norādes mums visapkārt; norādes, kas saka: “Es Esmu šeit! Neuztraucies un neraizējies. Es esmu šeit.”

Saule uzaust katru rītu un noriet katru vakaru. Kā atgādinājums, ka Dievs ir nomodā par mums – katru nakti debess jums piebirst ar spožām zvaigznēm, un izplatījumā viss norit kā pēc pulksteņa.

Lūkojoties uz kokiem, kuri ziemas aukstumā šķiet ir auksti un miruši, bet tad katru pavasari atkal izplaukst žilbinošā zaļumā, mums tiek atgādināts, ka Dievs liks atkal uzplaukt arī mūsu dzīvei, pat ja šī brīža apstākļi tai atņem jebkuru dzīvību un cerību.

Man ļoti patīk vērot, kā vējš purina koku zarus. Esmu ievērojusi, ka arī jau mirušās lapas vēl kādu laiku spītīgi turas pie zara, līdz nāk spēcīgāka vēja brāzma, kas tās norauj un aizpūš, tādejādi atbrīvojot vietu jauniem pumpuriem. Tas man atgādina, ka Dieva Gara vējš ir uzticams un arī no mūsu dzīves aizpūš visu, kas ir kļuvis lieks un nevajadzīgs, reizē sargājot visu, kam vēl ir jāpaliek. Viņš parūpēsies par jaunu dzīvību, izaugsmi un atspirdzinājumu.

Neaizmirsti šos piemērus par to, kā Dievs runā caur dabu, un meklē šodien pēc Viņa norādēm visur, kur dodies!


Dieva vārds šodienai: Raugies šodien atrast kādu no daudzajām Dieva atstātajām norādēm.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon