Dievs Runā Uz Mums Personīgi

Dievs runā uz mums personīgi

“Tavas ausis dzirdēs aiz tevis šos vārdus: šis ir tas ceļš, staigājiet pa to! – kaut jūs arī ietu pa labi vai novērstos pa kreisi.” (Jesajas 30:21)

Viens no iemesliem, kāpēc Dievs uz mums runā, ir, lai palīdzētu mums zināt atšķirību starp to, kas ir pareizs, kas nepareizs, un lai mēs pieņemtu pareizus lēmumus. Tas, kas ir pareizs vienam, var nederēt citam un otrādi, līdz ar to mums katram ir vajadzīgi personīgi norādījumi no Dieva. Protams, ir vispārēja izpratne par to, kas ir labs, kas ļauns, kas attiecas uz visiem. Piemēram, mēs visi zinām, ka nav pareizi melot, krāpties, zagt u.tml. Bet ir arī norādījumi, kas attiecas uz katru no mums personīgi. Mans dēls bija devies ceļojumā un plānoja to par vienu dienu pagarināt, tomēr, no rīta pamodies, nejuta mieru un atgriezās mājās kā plānots. Dievam katram no mums ir konkrēts un neatkārtojams plāns, un Viņš zina daudz ko tādu, ko pat mēs par sevi nezinām.

Mēs varam līdz galam nesaprast, kāpēc Dievs liek mums kaut ko darīt, īpaši, ja visi citi rīkojas citādāk; tomēr, ja mūsu sirds ir jūtīga, mēs uzticamies un paklausām Viņam, pat ja nesaprotam, kāpēc. Viss ir vienkārši – mums nav vienmēr jāzina iemesls pilnīgi visam, ko Viņš no mums sagaida – mums vienkārši ir jāiemācās sadzirdēt Viņa balsi un paklausīt.

Karavīriem, kas trenējas cīņai, reizēm nākas darīt šķietami smieklīgus uzdevumus, kas šķiet pilnīgi bezjēdzīgi. Viņi mācās to darīt ātri, paklausot pavēlēm bez jebkādiem pretjautājumiem, pat nesaprotot to nozīmi. Atrodoties frontes līnijā, cīņas karstumā, saņemot pavēli no sava vadītāja, karavīrs, kurš apstājas, lai pajautātu “kāpēc?”, var arī nepalikt starp dzīvajiem. Līdzīgi arī Dievs vēlas, lai mēs uzticamies Viņa mīlošajai vadībai savā dzīvē un paklausām bez kavēšanās un pretjautājumiem.


Dieva vārds šodienai: Paklausi Dieva balsij, pat ja to nesaproti.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon