Dievs Runā, Lai Varētu Mums Palīdzēt

Dievs runā, lai varētu mums palīdzēt

“(Un jūgs tiks nomests svaidījuma dēļ)”. (Jesajas 10:27)

Ja Dievs runā uz tevi par kādu ieilgušu problēmu, ko vajadzētu atrisināt, neatliec to! Tu vari uzticēties, ka svaidījums – Svētā Gara spēks un spējas – ir tev pieejams, lai atrisinātu jebkuru sarežģījumu. Ja nemitīgi atliksi risinājuma meklēšanu un gaidīsi, kad jutīsies pietiekami motivēts, tu varētu sākt ieviest pārmaiņas bez Dieva spēka vai svaidījuma.

Mēs bieži vēlamies rīkoties pēc sava noliktā laika, tomēr mums neveicas un atkal neveicas, jo iespējams mūsu izvēlētais laiks nav Dieva svaidīts šī pienākuma veikšanai. Piemēram, ir reizes, kad man šķiet, ka vajadzētu aprunāties ar kādu no darbiniekiem, tomēr es zinu, ka gudri būtu par to iesākumā lūgt, aicinot, lai Dievs sagatavo konkrētā cilvēka sirdi. Ja es sekoju Dieva noliktajam laikam, tad vienmēr saņemu Viņa svaidījumu iecerēto novest līdz labam rezultātam. Esmu iemācījusies risināt problēmas tad, kad Dievs to vēlas darīt, kā arī iemācījusies gaidīt, kad Dievs vēlas, lai es tomēr gaidu. Varu teikt, ka bieži esmu sevī vīlusies, cenšoties ieviest pārmaiņas pēc sava prāta, negaidot Dieva palīdzību un Viņa nolikto laiku. Lai mūsu dzīvē kaut kas izdotos, Dieva svaidījums ir neaizstājams.

Kad Dievs mūs pārliecina par grēku vai uzvedību, kas būtu jāmaina, tad tas nozīmē, ka Viņš mūs ir sagatavojis gaidāmajam darbam. Mums pašiem varētu šķist, ka nemaz neesam gatavi, bet varam uzticēties, ka Viņa noliktais laiks ir nevainojams, un ar mums ir Viņa svaidījums, kas palīdzēs salauzt jebkuru jūgu, kas neļauj piedzīvot pilnīgu brīvību. Esmu iemācījusies teikt: “Kungs, es nejūtos gatava, bet, ja Tu saki, ka īstais laiks ir tagad, es uzticos, ka ar mani ir Tavs spēks, un es esmu gatava Tev paklausīt.” Ja rīkosies ticībā, lai risinātu priekšā esošās problēmas, tu redzēsi, ka ar tevi ir gudrība, žēlastība, spēks un iespējas.


Dieva vārds šodienai: Neatliec uz rītdienu to, ar ko Dievs vēlas, lai tu tiec galā šodien.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon