Dievs var lietot arī ieplīsušus podus

Dievs var lietot arī ieplīsušus podus

“Bet, ak, Kungs, Tu taču esi mūsu Tēvs! Mēs esam māls, bet Tu mūsu veidotājs, mēs visi esam Tavu roku darbs.” — Jesajas 64:8

Dievs nepieprasa, lai mēs būtu nevainojami. Viņš mūs ir radījis, Viņš zina, ka esam tikai cilvēki un noteikti pieļausim kļūdas. Mūsu pienākums ir katru dienu piecelties un darīt labāko, ko spējam, lai kalpotu Dievam ar dāvanām, ko Viņš mums ir devis. Savukārt, kad kļūdāmies, mums uzreiz jāsteidzas izlīdzināties ar Dievu, pieņemot Viņa piedošanu, un jāturpina iet uz priekšu.

Daudzi uzskata, ka Dievs nevar viņus lietot, jo viņi nav nevainojami, tomēr tie ir meli. Dievs (podnieks) lieto arī ieplīsušus podus (proti, mūs), lai paveiktu Savu darbu. Mēs, kristieši, esam kā trauki, kurus Dievs vēlas piepildīt ar Savu labestību un gaismu. Pēc tam mums šī labestība un gaisma ir jānes tumšajā pasaulē, līdzdalot to ar ikvienu, ko satiekam savā dzīves ceļā.

Nebaidies no saviem trūkumiem; atzīsti tos un ļauj, lai Dievs tevi lieto, neskatoties uz tavām nepilnībām. Pārstāj uztraukties par to, kas tu neesi, un dod Dievam to, kas tu esi. Turi savu skatu uz Dievu, kurš ir nevainojams, un uz to, ko Viņš var izdarīt tevī un caur tevi.

Tu vari paveikt brīnišķīgas lietas pat kā ieplīsis trauks. Tu vari kādu darīt laimīgu. Tu vari iedrošināt, pamudināt un iepriecināt apkārtējos. Tu vari lietot savas dāvanas un talantus, lai kalpotu Dievam.


Lūgšanas piemērs

 “Dievs, iespējams, es esmu ieplaisājis pods, bet Tu esi Podnieks. Un Tu mani vari lietot, neskatoties uz maniem trūkumiem. Piepildi mani ar Savu labestību un gaismu, lai varu to nest tālāk pasaulē.”

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon