Dievs zina, kas tev vajadzīgs

Dievs zina, kas tev vajadzīgs

“Atgriezieties atpakaļ stiprā mītnē [drošībā un labklājībā], jūs cerību pilnie cietumnieki! Jau šodien Es jums pasludinu, ka Es tev divkārši atmaksāšu!” (CAHARIJAS 9:12)

Kādu dienu es ļoti emocionāli pārdzīvoju kādu notikumu. Pret mums ar Deivu kāds bija izturējies negodīgi, un es jutos diezgan nomākta. Es tobrīd biju lidmašīnā un nolēmu palasīt Bībeli. Kad atvēru šodienas pantu, Caharijas 9:12, man šķita, ka vārdi izlec no lapas un runā uz mani.

Kad ieraudzīju šo pantu, mana ticība atjaunojās un ieguva jaunu līmeni. Es bez šaubām zināju, ka caur to Dievs runā par šo situāciju. Es zināju – ja neatmetīšu cerību un saglabāšu pareizo attieksmi, es piedzīvošu dienu, kad Dievs man atmaksās divtik, kā man šajā situācijā tika atņemts.

Gandrīz gadu pēc tās konkrētās dienas, Dievs paveica ko neaizmirstamu un pierādīja, ka ir uzticams Savam apsolījumam, divkārt atjaunojot to, kas mums netaisni tika atņemts, un Viņš to izdarīja caur tiem pašiem cilvēkiem, kas bija nodarījuši mums pāri!

Svētais Gars zina, kas tieši tev ir vajadzīgs. Toreiz es atvēru Bībeli, cerot, ka Viņš runās uz mani un palīdzēs manā situācija, bet Viņš pārsniedza manas lielākās cerības, ne tikai mani mierinot, bet arī apsolot atjaunot to, ko esmu zaudējusi. Šī rakstu vieta – tāpat kā visas citas – ir arī tavs apsolījums, un Dievs caur to runā arī uz tevi.

Es tevi iedrošinu atvērt Dieva Vārdu ikreiz, kad tev vajadzīgs mierinājums vai vadība. Tajā tik tiešām ir visas atbildes par jebkuru dzīves situāciju.


DIEVA VĀRDS ŠODIENAI: Dievs dāvās tev divkāršu svētību pārciesto grūtību vietā.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon