Disciplīna atnes Dieva mieru

“Bet katra pārmācība tai acumirklī neliekas mums par prieku, bet par bēdām, tomēr vēlāk, tanī vingrinātiem, dod taisnības miera augli.” — Ebrejiem 12:11

Apkārt ir pārāk daudz traucēkļu, kas cīnās par mūsu ierobežotajiem uzmanības, enerģijas un laika resursiem.
Es mēdzu Dievam sūdzēties par to, ka mans darba grafiks ir pārmērīgi pilns. Es saucu uz Viņu: “Dievs, kā vispār cilvēks var izdarīt tik daudz, kā man jāizdara?”

Tad es attapos – es taču pati veidoju savu darba grafiku, un neviens cits to nevar izmainīt, tikai es pati! Es vairs nedrīkstēju tukši ilgoties pēc tā, lai kaut kas mainītos, jo tukša ilgošanās neko neatrisināja.

Dievs parādīja, ka man sevi jāierobežo, lai es spētu vienkāršot savu dzīvi.

Ja tu vēlies, lai tava dzīve aizritētu mierīgāk, arī tev nāksies to darīt. Lūdz, lai Svētais Gars tev palīdz. Viņš var tevi vadīt, parādot, kādus darbiņus uzņemties, un, no kuriem atteikties.
Iesākumā tas varētu būt grūti, īpaši, ja nekad iepriekš to neesi piekopis, tomēr pašdisciplīnas un paškontroles atalgojums ir visu šo pūļu vērts. Bībelē teikts, ka tādejādi iegūsim miera augli. Sāc sevi disciplinēt jau šodien un varēsi sākt izbaudīt Dieva sagatavoto mierpilno dzīvi.

Lūgšanas piemērs

“Kungs, es gribu piedzīvot šo disciplinētas dzīves miera augli. Palīdzi man apstāties, kad jūtu kārdinājumu uzņemties par daudz un izstiept sevi uz visām pusēm. Palīdzi man uzņemties tikai to, ko Tu no manis sagaidi.”

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon