Domā, par ko tu domā

Domā, par ko tu domā

“Un Viņš tiem sacīja: “Ievērojiet, ko jūs dzirdat. Ar kādu mēru jūs mērojat, mēros jums un pieliks jums vēl klāt.” — Marka 4:24

Ja tu esi kristietis, tad, visticamāk, dienas laikā tu pie sevis domā arī rakstos balstītas domas, bet padomā– vai tu šīs domas nemēdz sajaukt arī ar negatīvām vai pilnīgi nejaušām domām, kas iešaujas tavā prātā?

Lielāko daļu savas dzīves esmu aizvadījusi, vienkārši domājot par visu to, kas ienāk manā prātā. Lai arī vairums domu, kas ieklīda manā prātā, bija sātana meli vai vienkārši muļķīga prātošana.

Izlasi Marka 4:24. Tur teikts, ka, jo vairāk laika mēs pavadām, domājot par Vārdu, jo vairāk spēka un spēju mums būs, lai tajā spētu arī dzīvot. Tāpat tur teikts, ka, jo vairāk mēs lasām un klausāmies Vārdu, jo lielāku atklāsmi mēs saņemam, lai to arī saprastu.

Savā miesā mēs esam vāji un gribam saņemt no Dieva svētības bez savām pūlēm, bet tā tas nenotiek. Tu no Vārda saņemsi vien tik daudz, cik daudz būsi gatavs tajā ieguldīt.

Es iedrošinu tevi pieņemt lēmumu pārdomāt Dieva Vārdu katru dienu, jo ar katru mirkli, ko pavadīsi, domājot un uzsūcot Vārdu, saņemsi vairāk atziņas un gudrības no Dieva.


Lūgšanas piemērs

“Kungs, es pieņemu lēmumu katru dienu pavadīt vairāk laika Tavā Vārdā. Es zinu, ka tādejādi es no tā arī vairāk iegūšu un saņemšu no Tevis gudrību un atziņu.”

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon