Dzenies pēc Daniela izcilības

Dzenies pēc Daniela izcilības

“Daniels bija pārāks par citiem priekšniekiem un par visiem pārvaldniekiem, tāpēc ka viņā mājoja spēcīgs gars; un ķēniņš bija nodomājis uzticēt viņam pārvaldīt visu valsti.” — Daniela 6:3

Daniels Bībelē tiek raksturots kā vīrs ar spēcīgu garu. Viņš dzīvoja, lai ar savu dzīvi pagodinātu Dievu, nedomājot, ko tas viņam maksās.

Daniels mīlēja Dievu, un Viņa apņemšanās kalpot Dievam bija nemainīga un spēcīga. Tā rezultātā Dievs dāvāja viņam labvēlību ķēniņa acīs, kurš, savukārt, paaugstināja Danielu pār citiem zemes pārvaldniekiem. Tomēr arī.

Daniela nodošanās Dievam tika pārbaudīta.

Pārējiem pārvaldniekiem nepatika, ka ķēniņš it visā deva priekšroku Danielam. Viņi apmuļķoja ķēniņu, lai viņš parakstītu likumu, kas uz trīsdesmit dienām aizliegtu pielūgt jebkādu dievu, kā vien pašu ķēniņu. Pārkāpjot jauno likumu, vainīgais tiktu iemests lauvu bedrē.

Daniels nepakļāvās šim likumam; viņa ilgas piepildīt Dievam doto solījumu bija stiprākas. Ja tu zini šo stāstu, tad atceries, ka beigu beigās Dievs viņu pasargāja, un viņš tika pagodināts.

Es gribu iedrošināt tevi dzīvot ar tādu pašu spēcīgu garu. Apņemies dzīvot Dievam ikvienā savas dzīves jomā. Tādejādi tu spēsi piepildīt savu patieso mērķi un pagodināt Dievu it visā, ko dari, gluži kā Daniels.


Lūgšanas piemērs

“Kungs, es nododu sevi izcilības dzīvei kā Daniels. Liec manī „spēcīgu garu”, lai it visā, ko daru, es spētu no visas sirds kalpot tev.”

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon