Dzenoties pēc pareizām zināšanām

Dzenoties pēc pareizām zināšanām

“Jo es jūsu starpā negribēju neko citu zināt kā vien Jēzu Kristu un to pašu krustā sistu.” — 1. Korintiešiem 2:2

Daudzi kristieši cieš, jo ir pārāk aizņemti, lai dzītos pēc miesīgas gudrības, tā vietā, lai meklētu gudrību Dieva Vārdā. Pats Kungs ir teicis: „Un Mana tauta iznīkst aiz atziņas trūkuma.” (Hozejas 4:6)

Pāvils bija izglītots vīrs, ar lielu miesīgās gudrības devu. Viņš domāja, ka ir labāks par citiem un vajāja kristiešus, lai tos nokautu. Par laimi, Dievam viņa dzīvei bija cits plāns, un Viņš atklāja Sevi Pāvilam tā, ka tas mainīja viņa dzīvi uz visiem laikiem.

Kad Pāvils apjauta, ka dzīšanās pēc pasaulīgām zināšanām nav pat salīdzināma ar garīgo gudrību, viņš nolēma turpmāk veltīt sevi tikai garīgajai atziņai.

Kā Pāvilam, tā arī mums jāierauga, cik svarīgi ir iegūt garīgu gudrību. Tā vietā, lai meklētu pasaulīgo un piepildītu savu galvu ar mazsvarīgām zināšanām, mums ir jālasa, jāstudē un jāpārdomā Dieva Vārds un ar to jāpiepilda savs prāts.

No savas pieredzes varu teikt, ka Dieva Vārda zināšanas mainīs tavu dzīvi. Pāvilu tās pārvērta par vienu no diženākajiem kristiešiem, kas jebkad ir dzīvojis, un arī tevi tās var pārvērst un ievest brīnišķīgajā liktenī, kas tev sagatavots Kristū.

Es tevi šodien iedrošinu meklēt garīgo gudrību, kas atrodama Dieva Vārdā. Jo vairāk Dieva Vārds būs tavā sirdī un prātā, jo vieglāk tu atradīsi, ko patiesībā meklē.


Lūgšanas piemērs

“Kungs, es negribu tērēt savu laiku, lai iegūtu pasaulīgo gudrību, kurai nav nozīmes. Palīdzi man kā Pāvilam vairāk par visu dzīties pēc garīgās gudrības, kas atrodama Tevī un Tavā Vārdā.”

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon