Dzīvo brīvs no parāda

Dzīvo brīvs no parāda

“Nepalieciet nevienam neko parādā kā vienīgi, ka jūs cits citu mīlat.” — Romiešiem 13:8

Ir svarīgi saprast, ka cīņa par finansēm patiesībā ir garīga cīņa. Ienaidnieks mūs kārdina iztērēt vairāk kā mēs varam atļauties, lai nodrošinātos, ka izjūtam nemitīgu spiedienu un tiekam novirzīti savās domās no kopdzīves ar Dievu.

Tomēr mūsu mērķim vajadzētu būt – izbaudīt dzīvi, kuru Jēzus mums dāvājis ar Savu nāvi; dzīvi taisnīgumā, mierā un Svētā Gara priekā. Bet, ja mūs nomāc un nospiež finanšu parādi, tad neko no tā nevaram sasniegt un izbaudīt.

Izmantojot bibliskus naudas pārvaldīšanas principus, ir iespējams dzīvot bez parādiem. Mans vīrs Deivs vienmēr atgādina – ja iemācīsimies dzīvot savās ienākumu robežās, Dievs mūs svētīs, palielināsies mūsu robežas, un mūsu finanses pieaugs. Lūkas 19:17 teikts, ka Dievs priecājas, ja esam uzticami mazās lietās. Tur arī teikts, ja būsim uzticami mazās lietās, Dievs mums dos varu pār lielākām.

Tāpēc neiekrīti slazdā, mēģinot dzīvot “lielāk un vairāk”, kā Dievs tev šobrīd ir uzticējis. Dzīvo savās robežās un izvairies no parādiem; tad vēro, kā Dievs paplašina tavas robežas.


Lūgšanas piemērs

“Dievs, es gribu uzvarēt šo garīgo cīņu par savām finansēm, tāpēc atsakos dzīvot parādos. Es nepadošos kārdinājumam tērēt to, kā man nav. Tā vietā es būšu uzticams tajās robežās, kuras Tu man šobrīd esi noteicis.”

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon