Dzīvo drosmīgi

“…taisnie ir pašapzinīgi, droši kā jauns lauva.” — Salamana Pamācības 28:1

Ir cilvēki, kas spēcīgi izstaro drosmi, bet ir citi, kuriem, pat kā mīļotajiem Dieva bērniem, pietrūkst drosmes. Arī es cīnījos ar šo problēmu, līdz Dievs man atklāja dažas svarīgas patiesības, kas palīdz man dzīvot drosmīgi, un gribu ar tām padalīties!

1. Atsakies dzīvot bailēs. Bailes mūsdienu sabiedrībā jau kļuvušas par epidēmiju. Vēstulē Ebrejiem 10:38 Bībele mūs mudina dzīvot ticībā un neļauties bailēm.

2. Atstāj savas kļūdas pagātnē. Tikai tāpēc vien, ka, pamēģinot ko jaunu tev tas nav izdevies, tu neesi neveiksminieks. Tu ciet neveiksmi vienīgi, ja pārstāj mēģināt. Nebaidies kļūdīties, un, ja esi kļūdījies, atzīsti kļūdu un turpini doties uz priekšu.

3. Nesalīdzini. Kamēr vien salīdzināsi sevi ar citiem, būt drosmīgam būs neiespējami. Drosme rodas, kad spēj pieņemt, kas tu esi, un tad kļūsti par labāko sevis versiju.

4. Esi gatavs rīkoties. Izmeklē savu sirdi un pajautā sev – kā tev šķiet, ko Dievs grib, lai tu darītu, un tad rīkojies.

Lūdz par šiem četriem punktiem, lai Svētais Gars palīdz tev tos izdzīvot. Kristū un Viņa žēlastībā tu vari iegūt pārliecību un tapt piepildīts ar drosmi.

Lūgšanas piemērs

“Svētais Gars, es gribētu, lai drosme ir viena no īpašībām, kas raksturo arī mani. Palīdzi man Savā spēkā izdzīvot šos četrus punktus savā ikdienā.”

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon