Dzīvot Dievam ir pats svarīgākais

“…bet tie, sevi pašus ar sevi mērodami un paši sev pielīdzinādami, nedara prātīgi.” — 2. Korintiešiem 10:12

Ir vajadzīga drosme, lai spētu sekot Dievam nevis pūlim. Pārlieka raizēšanās par to, ko citi par tevi domā, rada tikai lielas mokas. Lai arī mums visiem patiktu, ka par mums domā tikai labu, nav iespējams patikt visiem visu laiku.

Dieva ekonomikā mums parasti nākas kaut ko zaudēt, lai iegūtu to, ko tiešām vēlamies redzēt savā dzīvē, un tas arī nozīmē, ka mums jāpārstāj salīdzināt sevi ar citu cilvēku standartiem, un jāsāk dzīvot Dievam.

Tavi patiesie draugi palīdzēs tev kļūt par to, kādu Dievs vēlas tevi redzēt. Viņi netiesās tevi tāpēc, ka seko Dieva aicinājumam. Īsti draugi iedrošinās tevi dzīvot Dievam.
Pat ja no tevis visi novērstos, Viņš apsola tevi nekad neatstāt un nepamest.

Ja cenšamies izpatikt gan Dievam, gan cilvēkiem, tad dzīve kļūst pārāk sarežģīta, pilna apjukuma un nogurdinoša. Tev nav jāsalīdzina sevi ar kādu citu vai jāuztraucas par to, ko citi cilvēki par tevi domā. Dzīvo vienīgi Dievam un esi brīvs kļūt par to, ko Viņš ir iecerējis.

Lūgšanas piemērs

“Kungs, es pieņemu lēmumu, šeit un tagad, dzīvot tikai Tev. Es nekur netikšu, ja dzīvošu pēc citu cilvēku standartiem un ekspektācijām. Tu esi vienīgais, kuram manā dzīvē ir nozīme, un es gribu kļūt par tādu cilvēku, kādu Tu mani esi radījis.”

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon