Ej uz priekšu!

Ej uz priekšu!

“Tas Kungs dara drošus vīra soļus, un Viņam ir prieks par viņa ceļu [un Viņš uzrauga katru viņa soli]. Kad viņš klūp, tas tomēr nenokrīt pilnīgi zemē, jo Tas Kungs tur viņa roku.” (PSALMS 37:23-24)

Dievam rūp katrs mūsu solis! Tas nozīmē, ka mēs nekad neesam vieni. Ja nokrītam, Viņš palīdz mums piecelties un iedrošina atkal doties uz priekšu. Neviens nevar iemācīties sekot Dieva vadībai, ne reizi nekrītot, tomēr atceries, ka Dievs zina katru tavu kļūdu, vēl pirms esi to pieļāvis. Dievu nepārsteidz mūsu kritieni un neveiksmes. Patiesībā Dievs Savā grāmatā ir ierakstījis katru mūsu dienu, pirms tās vēl ir uzausušas (sk. Psalms 139:16). Atceries, ka Dievam ir prieks par tevi, un Viņam ir svarīgs katrs solis, ko tu sper. Ja tu nokritīsi, Viņš palīdzēs tev piecelties.

Visi tie diženie vīri un sievas, kurus apbrīnojam un par kuriem lasām Bībelē vai citās vēstures grāmatās, ir pieļāvuši kļūdas. Dievs neizvēlas mūs, jo esam nevainojami, bet gan, lai Viņš varētu caur mums parādīt Savu spēku. Patiesībā Viņš apzināti izvēlas tos, ko pasaule uzskata par vājiem un muļķīgiem, lai visus pārsteigtu un parādītu Savu varenību (sk. 1. Korintiešiem 1:28-29). Nepieņem ienaidnieka uzspiesto spiedienu būt nevainojamam un nekad nekļūdīties. Katru dienu dari labāko, ko spēj, un uzticies, ka Dievs paveiks pārējo! Nekad nebaidies no savām kļūdām, bet gan apņemies no tām mācīties. Lai visas tavas kļūdas kļūst par lekciju kursu par to, ko nekad nevajag darīt!


DIEVA VĀRDS ŠODIENAI: Nebīsties, Dievs ir ar tevi!

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon