Esi Dieva skaļrunis

Esi Dieva skaļrunis

“Jo, kas mīl dzīvību un grib redzēt labas dienas, tas lai attur savu mēli no ļauna un savas lūpas, ka tās nerunā viltu.” — 1.Pētera 3:10

Ja tu spētu aptvert savu izrunāto vārdu spēku, tas varētu mainīt visu tavu dzīvi. Tava mute ir spēcīgs ierocis, kas darbojas Dieva vai velna labā. Citiem vārdiem sakot, tu vari izrunāt vārdus, kas tavā dzīvē materializējas par kaut ko labu, iedrošinošu un uzmundrinošu, bet tu vari ar saviem vārdiem piesaukt arī visu negatīvo, drūmo un graujošo.

Es neticu, ka kāds no mums vēlētos kļūt par velna skaļruni. Tomēr tā nu tas ir; mute var būt par svētību vai lāstu ne tikai mūsu dzīvē, bet arī citu dzīvē. Es pati par to esmu pārliecinājusies pēc savas pieredzes. Bija posms, kad praktiski viss, kas iznāca no manas mutes, bija negatīvs un drūms.

Svētais Gars man iemācīja izmantot Dieva Vārda radošo spēku. Es iemācījos, kā runāt uz kalniem savā dzīvē, tā vietā, lai runātu par tiem. Proti, es iemācījos pielietot Viņa Vārda patiesību savos ikdienas apstākļos, un ar laiku sāku pamanīt arī pozitīvus un ilgstošus rezultātus.

Ja mute ir kā pildspalva, tad tava sirds ir kā burtnīca. Ja tu ko atkārto atkal un atkal, tad tas iekļūst tevī un kļūst par tevi. Tev pat vairs nav jāpieliek pūles, lai to izrunātu vai par to domātu; tas jau ir kļuvis par tevi.

Es daudz labāk gribu būt par Dieva nevis velna skaļruni. Es gribu izrunāt Viņa patiesību un izbaudīt savu dzīvi.

Pirmajā Pētera vēstulē 3:10 ir teikts: “Jo, kas mīl dzīvību un grib redzēt labas dienas, tas lai attur savu mēli no ļauna un savas lūpas, ka tās nerunā viltu.” Vai tu gribi redzēt labas dienas? Tad lieto savu muti, lai izrunātu savā dzīvē to, kas nāk no Dieva!


Lūgšanas piemērs

“Kungs, es zinu, ka mana mute ir spēcīgs ierocis, ko vari lietot Tu vai arī ienaidnieks. Es pakļauju savu muti Tev. Parādi man, kā izrunāt Tavu patiesību savā un citu dzīvē.”

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon