Esi īstens pielūdzējs

Esi īstens pielūdzējs

“Bet stunda nāk un ir jau klāt, kad īstie dievlūdzēji pielūgs Tēvu garā un patiesībā. Jo Tēvs tādus meklē, kas Viņu tā pielūdz.” — Jāņa 4:23

Pielūgsme ir kaut kas tik daudz vairāk, kā tikai dziesmu dziedāšana. Pielūgsme ir sirds un prāta stāvoklis. Ir iespējams dedzīgi pielūgt Dievu, neizdziedot nevienu noti. Dieva pielūgsme dzimst mūsu sirdī, tā piepilda mūsu domas un tiek izpausta ar vārdiem, ko izrunājam, kā arī izpausta caur dzīvi, ko dzīvojam.

Pasaulei slavēšana bieži asociējas ar “reliģiju”, kas ir tālu no tās patiesības, ko par pielūgsmi atklāj Bībele. Bībelē redzam, ka pielūgsmes pamatā ir personīgas attiecības, un tā ir dedzīga sirds izpausme, ko pauž tie, kas no visas sirds mīl Dievu. Tā ir patiesa pielūgsme.

Bībelē teikts, ka Dievs meklē tos, kas Viņu pielūgtu “garā un patiesībā”.

Man tas šķiet interesanti, ka Dievam nav svarīgi, lai ikviens Viņu pielūgtu tikai pielūgšanas pēc. Viņš ilgojas pēc patiesiem slavētājiem, kuri no sirds arī dzīvo Viņa patiesībā. Viņš nevēlas, lai kāds Viņu pielūgtu bailēs, izjūtot pienākumu, vai reliģisku motīvu vadīts.

Patiesa pielūgsme rodas no tuvības ar Dievu. Šodien pielūdz Dievu no visas savas sirds un kļūsti arī tu par slavētāju, kurš pielūdz Dievu garā un patiesībā!


Lūgšanas piemērs

“Kungs, es negribu Tevi pagodināt tikai ar savām lūpām. Tā vietā, kā patiesu pielūgsmi, es pienesu Tev savu dzīvi, dziļā tuvībā ar Tevi. Tu pret mani esi tik labs, un es gribu pielūgt Tevi “garā un patiesībā”.”

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon