Esi pasaulē, nevis no tās!

“Es nelūdzu, lai Tu viņus paņemtu no pasaules, bet lai Tu viņus pasargātu no ļauna. Viņi nav no pasaules, tāpat kā Es neesmu no pasaules.” Jāņa 17:15-16

Mūsdienās daudzi dzīvo nepārtrauktā pārslodzes stāvoklī, līdz pēdējam izsmeļot savus spēkus. Tā rezultātā viņi ir uz sabrukuma robežas; cilvēki ir iemācījušies sadzīvot ar stresu, spiedienu, vilšanos un negatīvismu. Bet labās ziņas ir tās, ka mēs kā kristieši, lai arī esam pasaulē, tomēr, saskaņā ar Jāņa 17, neesam no šīs pasaules. Mums nav jādzīvo pēc pasaules sistēmas noteikumiem, reaģējot tāpat kā reaģē pasaulīgi cilvēki. Mūsu attieksmei un pieejai būtu jābūt radikāli atšķirīgai.

Pasaule uz grūtībām reaģē ar dusmām un bailēm, bet Jāņa 14:27 Jēzus saka, lai vairs neļaujamies dusmām, skumjām un bailēm. Šajā pantā ir dota norāde, ka mūsu attieksme var būt atšķirīga no tās, kas valda pasaulē.

Esmu ievērojusi, ka pareiza attieksme un pieeja var pilnībā mainīt jebkuru situāciju. Pareiza attieksme ļauj pārdabiski Dievam darboties un tev palīdzēt. Pareiza attieksme ļauj tev būt pasaulē, bet nevis no tās – pat ja tā tev ir visapkārt.

Atceries, tāpēc, ka esam Kristū, mēs spējam uztvert izaicinājumus mierīgi un pārliecināti.

Lūgšanas piemērs

“Dievs, Tu esi teicis – lai arī es esmu pasaulē, man nav jābūt no tās. Es šodien izvēlos Tavu attieksmi un domāšanas veidu. Pat esot šīs pasaules pašā viducī, es izvēlos reaģēt uz savas dzīves izaicinājumiem ar Tavu mieru un Kristus prātu.”

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon