Esi vienmēr piepildīts

Esi vienmēr piepildīts

Un neapreibinaities ar vīnu, no kā ceļas izlaidīga dzīve, bet topiet [Svētā] Gara pilni. (EFEZIEŠIEM 5:18)

Ir svarīgi zināt, ka Dieva Vārdā ir dots pamudinājums mums vienmēr būt “pilniem” ar Svēto Garu, šoreiz uzsvaru liekot uz “vienmēr”.
Lai mēs to spētu, vispirms mums savā dzīvē Viņam ir jāatdod pirmā vieta. Bieži tas prasa lielu rakstura stingrību, jo tik daudz lietu un notikumu pieprasa mūsu laiku un uzmanību. Mēs vēlamies un mums ir vajadzīgs tik daudz kas, tomēr nekas nav svarīgāks par Dievu. Atslēga tam, lai mēs paliktu piepildīti ar Viņa klātbūtni, ir katru dienu meklēt Dievu Viņa Vārdā un pavadīt ar Viņu laiku. Tāpat nepieciešama pateicīga sirds, kā arī uzmanīga savu domu sargāšana.

Svētais Gars mūs nekad nepamet; ar mirkli, kad Viņš ienāk mūsos, Viņš ērti iekārtojas un atsakās doties prom. Tomēr ir svarīgi, ka mēs nemitīgi sevī atjaunojam jūtīgumu pret garīgumu. Ja nodziest uguns, tad viss, kas reiz bijis karsts, var atdzist.

Es reiz piedzīvoju sešu mēnešu periodu, kad Dievs man aizliedza ko Viņam lūgt, izņemot vairāk Viņu pašu. Tā bija neaizmirstama skola; es pietuvojos Viņam tik tuvi un patiesi kā nekad iepriekš. Es vēl joprojām reizēm iesāku lūgšanu ar “Dievs, man vajag…, bet tad apturu sevi, atcerēdamās Viņa norādījumus. Un tad pabeidzu šo teikumu ar vārdiem – “..vairāk Tevis”.

Dievs mums dāvā it visu, kas mums vajadzīgs, turklāt Viņš zina, kas mums ir vajadzīgs, pat pirms esam to lūguši. Ja mēs rodam savu prieku Viņā un esam izsalkuši pēc Viņa, tad Viņš dos arī pārējo, pēc kā mūsu sirdis ilgojas. Es tevi iedrošinu, lai katru dienu tu būtu piepildīts ar Svēto Garu un vairāk par visu tu vēlētos Dievu, savukārt, Viņš parūpēsies par visu citu.


Dieva vārds šodienai: Pārliecinies, ka vienmēr esi “piepildījies” ar Svēto Garu.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon