Gaidi mieru

Gaidi mieru

Es klausīšos, ko Dievs Tas Kungs runā, jo Viņš sola mieru un svētību Savai tautai un Saviem svētajiem, ja vien tie tikai atkal nekrīt neprātībā! (Psalms 85:9)

Kad Dievs runā, Viņš dod arī dziļu iekšēju mieru, kas apstiprina, ka dzirdētā vēsts tik tiešām ir no Viņa. Pat ja Viņš runā, lai mūs norātu, Viņa Patiesības Gars mūsu dvēselē ienes patīkamu mierinājumu.

Kad uz mums runā mūsu ienaidnieks, maldinātājs, viņš nespēj dot mieru. Kad cenšamies atrast risinājumu savā spēkā, mēs nespējam rast mieru, jo “miesas tieksme [proti, prātošana bez Svētā Gara] ved nāvē [nāve, kas sevī ietver visas grēka radītās sēras, gan šeit, gan pēc nāves]. Bet [Svētā] Gara tieksme – uz dzīvību un [dvēseles] mieru [gan tagad, gan mūžībā].” (Romiešiem 8:6)

Ikreiz, kad domā, ka esi dzirdējis Dievu, vai pieņem lēmumu, balstoties tajā, ko Viņš tev ir teicis, pielieto miera svarus. Ja miera svaru kauss ir vieglāks par tevis it kā dzirdēto padomu, tad neliec to lietā. Tev citiem nav jāpaskaidro, kāpēc nejūti par to mieru; tev pat nav svarīgi to zināt pašam. Tu vienkārši vari teikt – “Es šobrīd par to nejūtu mieru, tāpēc nebūs gudri to ignorēt un rīkoties.”

Vienmēr nogaidi, ka tavu dvēseli piepilda miers, pirms dari ko tādu, ko – kā tev šķiet – Dievs ir licis darīt. Miers ir apliecinājums, ka tu tiešām esi dzirdējis no Dieva, un, ka šis ir īstais brīdis rīkoties. Miers mums dāvā pārliecību un ticību, kas, savukārt, ļauj paklausīt Dieva norādījumiem.


Dieva vārds šodienai – Pirms rīkojies, sagaidi mieru.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon