Gaidi uz Dieva gudrību

Gaidi uz Dieva gudrību
“Kur nav krietnas vadības, tur tauta iet bojā, bet, kur daudz sapratīgu padomdevēju, tur viss izdodas labi.” — Salamana pamācības 11:14
Cilvēki man bieži jautā – „Kā es droši varu zināt, ka dzīvoju Dieva patiesībā, nevis tikai savās sajūtās un emocijās?” Es ticu, ka atbilde ir atrodama pacietībā.
Emocijas mūs mudina pasteigties, sakot, ka jārīkojas tieši tagad, ka nav laika gaidīt! Tomēr dievbijīga gudrība saka, lai nogaidām, kamēr esam līdz galam, pavisam skaidri sapratuši, kas mums jādara, un, kad tas ir jādara. Dievbijīga gudrība mums liek meklēt gudru padomu, pirms steigā pieņemam kādu lēmumu.
Mums jāspēj atkāpties un paraudzīties uz savu situāciju no Dieva skatupunkta. Mums jāpieņem lēmumi, balstoties tajā, ko zinām, nevis tajā, ko jūtam. Mums jāpieņem Viņa gudrība, kā arī jāieklausās uzticamu cilvēku padomos, ko Viņš ir ielicis mūsu dzīvē.
Ja tev jāpieņem grūts un svarīgs lēmums, nogaidi, līdz esi saņēmis skaidru atbildi, pirms sper soli, ko vēlāk varētu nožēlot. Emocijas ir brīnišķīgas, bet mēs nedrīkstam tām ļaut valdīt pār gudrību un saprātu. Meklē Dieva padomu, un ļauj, lai Viņš tev parāda, ko iesākt.

Lūgšanas piemērs

“Dievs, es nesteigšos pieņemt ātrus lēmumus un nevadīšos pēc savām emocijām. Es apņemos meklēt Tavu gudro padomu ikreiz, kad man jāpieņem kāds svarīgs lēmums.”
Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon