Glābts, lai kalpotu

Glābts, lai kalpotu

“Tad nu, kamēr mums ir laiks, darīsim labu visiem, bet sevišķi ticības biedriem.” (GALATIEŠIEM 6:10)

No rīta pieceļoties, lūdz Dievam, lai Viņš tev uzrāda, kā tu šodien vari palīdzēt citiem. Dievs mūs ir glābis, lai mēs varētu kalpot Viņam un citiem cilvēkiem. Jau laika iesākumā Dievs lika Ādamam un Ievai izmantot visus savus resursus, lai kalpotu Dievam un cilvēkiem. Patiesi dižens ir tas cilvēks, kurš kalpo. Pat vadītājam vajadzētu būt pazīstamam kā cilvēkam ar kalpa sirdi.

Kad Jēzus mācekļi Viņam vaicāja, kurš no viņiem ir pats lielākais, Viņš atbildēja, ka tam, kurš vēlas būt lielākais, nākas kļūt par kalpu (sk. Mateja 20:26). Vai tu vēlies dzirdēt Dievu? Ja jā, tad jautā, lai Viņš tev uzrāda, kam tu varētu palīdzēt un būt par svētību. Ja vēlamies dzirdēt no Dieva tikai to, kas ir noderīgs mums pašiem, Viņam varētu nebūt īpaši daudz ko teikt, jo Viņš nevēlas mums palīdzēt kļūt savtīgiem. Ja mums būs patiesas rūpes par citiem un bieži otram palīdzēsim, mēs pamanīsim, ka Dievs pārdabiskā veidā atrisina mūsu problēmas – pat bez īpašas mūsu pašu piepūles.

Dieva Valstībā “kalpa” amats ir pats augstākais. Kristus nāca kalpot, nevis, lai Viņam kalpotu (sk. Marka 10:45). Ikviens, kurš to vēlas, var kalpot. Vienkārši ieklausies, kas citiem ir vajadzīgs, un sāc kalpot. Kalpojot citiem, padziļināsies arī tava tuvība ar Kristu, jo Viņš pats ir Kalps.


DIEVA VĀRDS ŠODIENAI: Lūdz jau tagad un prasi Dievam, ko tu vari šodien darīt, lai kādam palīdzētu. Ieklausies Viņa klusajā, rimtajā balsī un nekavējies paklausīt.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon