Gribi dzirdēt vairāk?

Gribi dzirdēt vairāk?

“Sekojiet Tam Kungam, savam Dievam, bīstieties Viņu un turiet Viņa baušļus, klausiet Viņa balsi, kalpojiet Viņam un pieķerieties Viņam.” (5. Mozus 13:5)

Ja vēlamies pazīt Dieva balsi, mums jāmēģina to saklausīt. Tāpat, ja vēlamies ikdienā pastāvīgi dzirdēt no Viņa, mums jābūt ātriem paklausīt. Ar aizvien lielāku paklausību un mazāku nepaklausību mūsu sirds kļūs jūtīgāka pret Viņa balsi. Nepaklausība dzemdē nepaklausību, savukārt, paklausība ved pie lielākas paklausības.

Ir tādas dienas, kad, jau atverot acis, ir skaidrs, ka šī būs “miesīga diena”. Jau pašā dienas sākumā jūtamies stūrgalvīgi un slinki, pārmērīgi jūtīgi un nokaitināti. Mūsu pirmās domas ir aptuveni šādas – “Es gribu, lai šodien visi mani liek mierā. Nemaz negrasos tīrīt māju, došos iepirkties. Šodien noteikti nav diētas diena, visu dienu ēdīšu, ko vien gribēšu, un negribu dzirdēt nevienu komentāru par to!”

Tādās dienās mums nākas pieņemt lēmumu. Mēs varam sekot šīm sajūtām vai arī varam lūgt – “Dievs, lūdzu palīdzi man, un dari to ātri!” Lūdzot Jēzum palīdzību nogludināt pašiem savu attieksmi, mums izdosies pakļaut savas sajūtas Jēzus Kristus valdīšanai.

Es ļoti labi zinu šīs miesīgās dienas; es zinu, ka diena var iesākties ne visai raiti un strauji pasliktināties. Tā vien šķiet, ka, pakļaujoties savtīgumam un savai miesai, pārējā diena ātri vien kļūst vēl sliktāka. Savukārt, ikreiz, kad paklausām savai sirdsapziņai, mēs atveram logu, pa kuru Dievs mūs caur Svēto Garu var vadīt pēc Sava prāta. Ikreiz, kad paklausām Dieva balsij, mūsos ienāk vairāk gaismas nākamajai reizei. Kad esam iepazinuši prieku, ko dod dzīve ar Dievu, mēs vairs nespēsim bez Viņa iztikt.


Dieva vārds šodienai: Neļauj šodien sev paņemt “brīvdienu miesai”.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon