Ieslogi savas šaubas

Ieslogi savas šaubas

“Mēs apgāžam prātojumus un visas augstprātīgās iedomas, kas paceļas pret Dieva atziņu, un uzvaram visus prātus, lai tie ir Kristum paklausīgi.” — 2. Korintiešiem 10:5

Kad mēs uzsāksim atjaunot savu prātu, būs vēl daudz tādu brīžu, kad visu salaidīsim grīstē. Dievs zina, ka neesam nevainojami, un Viņš vienmēr ir blakus, lai palīdzētu mums atgriezties uz pareizā ceļa.

Par nelaimi, arī velns zina, ka mēs neesam nevainojami, un viņš dara visu, ko spēj, lai par to mums ik uz soļa atgādinātu.

Mēs dzīvojam, kalpojam Dievam, viss ir labi, rīkojamies ticībā, bet tad, pēkšņi, nez no kurienes, it kā no zila gaisa, ir dienas vai pat nedēļas, kad savā prātā izjūtam uzbrukumu. Sātans ir klāt, lai norādītu, ka esam neveiksminieki, ka neesam pietiekami labi, ka Dievs mūs nemīl, un tā joprojām.

Par laimi, Dievs Vārds ļoti skaidri atklāj, ko mums šādā situācijā darīt. Otrajā vēstulē Korintiešiem 10:5 teikts, lai apgāžam un ieslogām visas savas domas, lai tās būtu Kristum paklausīgas. Tāpēc, kad velns nāk ar saviem meliem, dodies pie Vārda un atrodi patiesību, kas izgaismo melus.

Nezaudē drosmi, kad tev uzmācas šīs šaubas. Izlīdzini tās ar Dieva Vārdu. Tas vienmēr darbojas!


Lūgšanas piemērs

“Dievs, es neļaušu ienaidnieka sūtītajiem meliem un šaubām mani novirzīt no ceļa. Tā vietā es ticēšu, kas teikts Tavā Vārdā, un sagūstīšu visas šādas domas.”

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon